Justin Bieber asi šetří na svatbu! V Londýně hrál na ulici

Hailey a Justin
Hailey a Justin
instagram

Zamilovaný pár Justin Bieber a jeho láska modelka Hailey Baldwin byli načapáni v Londýně. Všichni se lekli, že je to jejich svatební cesta. Začalo se totiž spekulovat o tom, jestli se pár už na tajňačku nevzal. Stejně jako to udělala třeba modelka Emily Ratajkowski.

Ve čtvrtek totiž byli přistiženi v domě soudu v New Yorku, kde se vyřizují svatby. Navíc tomu nepomohl ani slavný strýček Alec Baldwin, který během cen Emmy na červeném koberci potvrdil, že Justin a Hailey se chystají vzít, ale jen není nic potvrzeno. Takže se média okamžitě zděsila, že tento slavnostní okamžik propásla a o to víc, když Justin s Hailey zavítali do Evropy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

these two giving me daily butterfli

Příspěvek sdílený deb.hilton (@deb.hilton),

Neustále se sledoval obrovský zásnubní prsten mladé modelky a jestli k němu náhodou nepřibyl další kroužek. Není tomu tak. Láska z nich ale vyzařuje na všechyn směry. Neustálé objetí a polibky, držení za ruku, od zásnub bez sebe neudělají ani krok.

Hailey dokonce prozradila, že její matka nevěřila svým očím, když přijela domů. „Jsi tak poklidná, nikdy jsem tě neviděla tak vyrovnanou a klidnou,“ všimla si matka. „To je protože jsem šťastná a našla jsem svou druhou polovinu,“ líčila Hailey pro britský deník The E. Dvojice si Londýn užívala plnými doušky, dokonce vyzkoušela i slavné London Eye.

Všechny překvapil hitmaker, když si sedl v kapuci na okraj fontány před Buckinghamským palácem a začal hrát na kytaru. Jeho láska vše pozorovala a Justin před udiveným publikem řekl: „Tamta dívka, to je láska mého života." Dav povzdechl: "ach".

Justin si nechal pouzdro od kytary otevřené před sebou, stejně jako to mívá mnoho pouličních umělců, kteří si tak vydělávají. Tento zpěvák si ročně přijde na 256 miliónů dolarů, takže asi vydělávat na ulici nepotřebuje. Ale kdo ví, ten obrovský diamant na Haileyině prstu stál určitě mění a tak třeba Justin začal šetřit na svatbu. Podle fotek však k němu přihlížející nebyli zrovna moc štědří. 

reklama