Justin Bieber – Fanynka ho natočila v ložnici. Máme podrobnosti z mejdanu!

Zpěvák Jusitn Bieber má problém. Jedna z dívek, které se zúčastnily divokého mejdanu, neodevzdala mobilní telefon a natočila ho spícího v ložnici. Internetem začaly kolovat snímky idola teenagerů, jak spí (podle komentářů rozněžnělých dívek) "jako miminko".
Justin Bieber. Spinká...:-)
Justin Bieber. Spinká...:-)
youtube.com

reklama

A to má Justin ještě štěstí, že ho dívka nenatočila v mnohem choulostivější situaci. Nebyl by první ani poslední, koho by to potkalo.

Tati Neves, která je pravděpodobnou autorkou videa a fotografií, se "jen" vkradla do hotelového pokoje, když zmožený Justin Bieber usnul. Ani se nedivíme, že se neprobudil. Do hotelu se totiž přesunul v rámci celnočního divokého mejdanu z klubu Joa v Rio de Janeiro (kam zavítal v rámci svého turné Belive po Jižní Americe).

Kromě tradiční partičky přátel ho údajně doprovodila třicítka (!) vybraných dívek, které ovšem musely odevzdat mobilní telefony, aby nemohly natočit žádné nepatřičnosti. Mladí lidé s Justinem v čele táhli do hotelového apartmá přes fast foody a zábava pak pokračovala v soukromí.

Autorka Tati Neves
Autor: youtube.com Autorka Tati Neves

Osmnáctiletá studentka Marina Binimeliz řekla tisku, že ji Justin vzal kolem ramen, políbil a řekl jí, že je roztomilá. Také prý křičel: "Jsem král světa!" než oblečený se dvěma dívkami skočil do bazénu.

Takže skrz naskrz vydařený mejdan, kdyby ovšem neměl na internetu pikantní tečku v podobě zmíněného videa.

Typické tetování i oblíbená červená čepice. Je to on! Foto: youtube.com

Typické tetování i oblíbená červená čepice. Je to on!, Foto: youtube.com

 

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Útok na zpěváka Justina Biebera. Proč utekl z pódia?

Oh, Justine...

Rozvod Orlanda s Mirandou: Může za to Justin Bieber

reklama

reklama