Justin Bieber má další zářez. Sbalil tuhle prsatou modelku! Máme její sexy fotky!

Zpěvák Justin Bieber byl v minulých dnech spatřen s touto krásnou modelkou. A nebyla to Kendall Jenner ani Hailey Baldwin, se kterými byl v posledních měsících spojován.
Justin Bieber sbalil další modelku
Justin Bieber sbalil další modelku
profimedia.cz

reklama

Nedávno se psalo o jeho začínající lásce k devatenáctileté modelce Kendall Jenner a teď byl přistižen v parku v Beverly Hills s Jayde Pierce (19). Vypadá to, že si udělali hezký den, zašli si společně na zmrzlinu a na procházku.

Jayde vystavila všem na obdiv své výstavní bříško a veliké poprsí v krátkém sportovním tílku a šedých teplácích a Justin si oblékl šedé tričko, šortky a kšiltovku – prostě na pohodu.

Modelka si poté vystavila na sociálních sítích fotografie s Justinem. Napsala, že spolu strávili den a udělali si výlet na místo, ze kterého je nádherný výhled na Los Angeles. Byli spatřeni v Runyon Canyon Parku v Los Angeles, kde je doprovázela Bieberova tělesná stráž.

Justin Bieber s modelkou Jayde Pierce - Obrázek 6 Foto:

Zatím ale není jisté, jestli spolu mají milenecký vztah nebo jsou jen přátelé.

Co se týká vztahů, má Bieber jasno: „Chci někoho, kdo je o své lásce přesvědčen, věří v ni a bude vždy ve vztahu upřímný.“ Řekl po rozchodu se Selenou Gomez v loňském roce. „Musím najít někoho velmi atraktivního, někoho, s kým budu celý zbytek svého života.“

Na začátku dubna Justin prozradil, že jeho příští album bude inspirováno bolestivým rozchodem se Selenou Gomez.

A tady slibovaná galerie sexy fotek Jayde Pierce:

reklama

reklama