Justin Bieber posunul manželství s Hailey na další úroveň!

Zpěvák Justin Bieber se v září loňského roku oženil s modelkou Hailey Baldwin a od fanoušků dostala dvojice zajímavou přezdívku – Jailey. Počáteční písmeno má symbolizovat jméno zpěváka a zbytek jeho manželku Hailey. Co ale vymyslel tentokrát zpěvák?
Zásnuby Justina Biebera
Zásnuby Justina Biebera
Instagram.com

reklama

Dvojice tuto přezdívku s láskou přijala a začala ji používat. Hailey ve čtvrtek zveřejnila na své sociální sítě novou fotografii, kterou nafotila ve spolupráci s jednou sportovní značkou. V neděli tuto fotografii zveřejnil i zpěvák na svůj Instagram. Fotka prošla ale několika úpravami. Snímek byl upraven pomocí Photoshopu a místo obličeje jeho manželky vidíme tvář Justina Biebera!

Justin + Hailey - Jailey
Autor: instagram.com/justinbieber/ Justin + Hailey - Jailey

Hvězda hitu Baby z roku 2010 se k tomu vyjádřila jasně. „Takhle vypadá Jailey v reálu,“ napsal zpěvák na sociální sítě. Umělec se nebránil úsměvu. To samé se nedá říct o jeho partnerce. „Nesnáším tuhle fotku,“ napsala Hailey.

Justin Bieber bude otcem?

Justin Bieber bude otcem! Tuto novinku zveřejnil na apríla!

Podobný výstřelek udělal umělec na apríla, kdy si vystřelil z fanoušků a řekl, že s manželkou čekají miminko. Jako důkaz zveřejnil fotografii, jak sedí Hailey na nemocničním lůžku s těhotenským bříškem. Poté se ukázalo, že jde o fotomontáž. Hailey z toho nebyla vůbec nadšená, a tak se později omluvil nejen fanouškům, ale i své ženě. Přinesl jí květinu a dvojice byla zase šťastná.

Hailey Bieber
Autor: instagram.com/haileybieber/ Hailey Bieber

Vypadá to, že Bieber si nyní ve fotomontážích libuje. Fotka sklidila velký úspěch. Obvyklé příspěvky Justina mají kolem miliónu „lajků“. Tato fotomontáž si získala neuvěřitelný trojnásobek.

reklama

reklama