Justin Bieber posunul manželství s Hailey na další úroveň!

Zpěvák Justin Bieber se v září loňského roku oženil s modelkou Hailey Baldwin a od fanoušků dostala dvojice zajímavou přezdívku – Jailey. Počáteční písmeno má symbolizovat jméno zpěváka a zbytek jeho manželku Hailey. Co ale vymyslel tentokrát zpěvák?
Zásnuby Justina Biebera
Zásnuby Justina Biebera
Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dvojice tuto přezdívku s láskou přijala a začala ji používat. Hailey ve čtvrtek zveřejnila na své sociální sítě novou fotografii, kterou nafotila ve spolupráci s jednou sportovní značkou. V neděli tuto fotografii zveřejnil i zpěvák na svůj Instagram. Fotka prošla ale několika úpravami. Snímek byl upraven pomocí Photoshopu a místo obličeje jeho manželky vidíme tvář Justina Biebera!

Justin + Hailey - Jailey
Justin + Hailey - Jailey
instagram.com/justinbieber/

Hvězda hitu Baby z roku 2010 se k tomu vyjádřila jasně. „Takhle vypadá Jailey v reálu,“ napsal zpěvák na sociální sítě. Umělec se nebránil úsměvu. To samé se nedá říct o jeho partnerce. „Nesnáším tuhle fotku,“ napsala Hailey.

Justin Bieber bude otcem?

Justin Bieber bude otcem! Tuto novinku zveřejnil na apríla!

Podobný výstřelek udělal umělec na apríla, kdy si vystřelil z fanoušků a řekl, že s manželkou čekají miminko. Jako důkaz zveřejnil fotografii, jak sedí Hailey na nemocničním lůžku s těhotenským bříškem. Poté se ukázalo, že jde o fotomontáž. Hailey z toho nebyla vůbec nadšená, a tak se později omluvil nejen fanouškům, ale i své ženě. Přinesl jí květinu a dvojice byla zase šťastná.

Hailey Bieber
Hailey Bieber
instagram.com/haileybieber/

Vypadá to, že Bieber si nyní ve fotomontážích libuje. Fotka sklidila velký úspěch. Obvyklé příspěvky Justina mají kolem miliónu „lajků“. Tato fotomontáž si získala neuvěřitelný trojnásobek.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama