Justin Bieber se chce ukrýt na neuvěřitelném místě

Kanadský zpěvák Justin Bieber (19) je rozhodnutý koupit sídlo Neverland, které patřilo popové legendě Michaelovi Jacksonovi. Má k tomu pádné důvody.
Justin Bieber je velmi pohledný mladík
Justin Bieber je velmi pohledný mladík
twitter

reklama

Podle britského deníku Sundy People chce zde zpěvák nejen bydlet, ale i pracovat. Přestěhuje sem celý svůj management. Jde především o to, aby se zpěvák izoloval od médií a veřejnosti. „Justin má v poslední době velmi nepříjemné problémy. Aby měl klid na práci, bude lepší odejít z Los Angeles a uchýlit se do soukromí, které toto místo nabízí. Je potřeba, aby se situace kolem něj co nejdříve uklidnila a on byl šťastný,“ prozradil člen zpěvákova týmu.

Idol dívčích srdcí se chce do Neverlandu odstěhovat co nejdříve, proto by v nejbližší době mělo dojít k podepsání kupní smlouvy a k rekonstrukci sídla. Na ranči se nachází nejen zahrada, herna, kolotoče, bazény či restaurace, ale i zoologická zahrada či vlastní železniční a požární stanice. Honosné sídlo se proslavilo především v souvislosti s obviněním krále popu Michaela Jacksona ze zneužívání dětí.

-juf-

Mohlo by vás zajímat:

Tereza Pergnerová je ve VyVolených už stálicí

Jak Tereza Pergnerová uklidňuje děti? Pouští jim spratka Biebera!

 

Zpěvák Justin Bieber má na krku další žalobu

Další žaloba na Justina Biebera

 

Zpěvák Justin Bieber ztrácí kvůli svým manýrům fanoušky

Rozzuřený Bieber: Všechny vás zabiju!


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!