Justin Bieber vyměnil trávu za skejt! Podívejte se, jaké těžké triky předváděl na rampě

Popová zpěvačka, tedy pardon, zpěvák a idol dívčích srdcí Justin Bieber šel, zdá se, do sebe. Oblíbenou marihuanu a alkohol vyměnil za sport! Nečekejte ale žádné pobíhání po parku nebo badminton. Z Justina je skejťák. Takhle řádil na U-rampě.
Justin na skejtu.
Justin na skejtu.

reklama

Spoustu triků, skoků a vychytávek Justin předváděl ve skateboardovém parku v západním Hollywoodu.

Jako všechno, tak i náročné triky prováděl kanadský popový zpěvák s lehkou arogancí, což vytvářelo dojmem, že se jedná o nejjednodušší věc na světě. I když jeho khaki soupravička na tento sport není příliš vhodná. Úzké obtažené kalhoty Justinovi nedovolují takový pohybový rozsah a tričko à la noční košile může nabrat vítr a odnést miláčka všech dívčích srdcí do nekonečných dálek.

adela uterý1 - Obrázek 4 Foto:

Jednadvacetiletý zpěvák se zoufalou snahou být badboy, badass, drsňák a bouchač si do skateparku odskočil poté, co si koupil další značkové boty. I když ty, ve kterých řádil ve skate parku stále září novotou a čistotou, tak přece jen už je jednou použil.

adela uterý1 - Obrázek 5 Foto:

V očích fanynek ale Justin svým skateboardovým uměním beze sporu zase stoupl o něco výš. Oproti problémům s policií, skandálům a výtržnictví je totiž skejt příjemná změna. Samozřejmě není jisté, jestli opravdu skončil s bujarnými večírky a kouřením marihuany, ale sport by ho mohl navést k lepšímu, a hlavně zdravějšímu stylu života.

adela uterý1 - Obrázek 1 Foto:

Selena se nezdá, ale je pěkně mazaná a na Justina už dávno ohledy nebere. Jako nebral on na ní.

Zneužitý Justin Bieber v loji: VYČŮRANÁ Selena Gomez s ním šla na rande jen kvůli jednomu!

Justin Bieber ukázal nahé tělo

Floutek Justin Bieber ukázal holý zadek! Nahé fotografie z lodi poblíž Bora Bora vystavil na svém Instagramu

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!