Justin Theroux popřál své bývalé manželce Jennifer Anistonové vše nejlepší k 50. narozeninám

Jennifer Anistonová oslavila o víkendu kulatiny se svými nejbližšími přáteli. Podle informací jich mělo být kolem dvou stovek. Na oslavě nechyběl ani exmanžel Brad Pitt.
Jennifer Aniston se rozvádí 7
Jennifer Aniston se rozvádí 7
profimedia.cz

reklama

Ovšem narozeniny měla oficiálně až v pondělí a zanedlouho se jí ozval i Justin Theroux, za kterého byla dva roky vdaná. Gratulaci spolu s fotografií herečky zveřejnil na sociální síti. „Vše nejlepší této dračici, jsi milující, laskavá a vtipná žena,“ tak znělo přání k 50. narozeninám. Jennifer se na fotce tváří zuřivě a svírá nad hlavou rohy býka.

Jennifer Aniston
Autor: instagram.com/justintheroux/ Jennifer Aniston

Pokud jde o její exmanžely, herečka se svěřila, že obě manželství byla úspěšná a ve vztahu nebyly žádné vážné problémy. „Moje obě manželství byla úspěšná a když skončila, byla to volba, kterou jsme učinili, protože bychom spolu nebyli dále šťastní,“ vysvětluje Anistonová.

Jennifer Aniston

Brad Pitt přišel na oslavu 50. narozenin své bývalé manželky Jennifer Anistonové

„Necítím prázdnotu. Opravdu ne,“ prozradila časopisu ELLE. I když je nyní tato půvabná světlovláska sama, dívá se na to optimisticky a je šťastná. Děti nikdy neplánovala, naopak vždy říkala, že nebude mít děti jen proto, že se to od ní očekává.

Jennifer Aniston
Autor: instagram/@spletnik.ru Jennifer Aniston

reklama

reklama