Justin Timberlake jen o vlásek unikl žalobě

Zpěvák si může oddechnout. Soud nebude. Ale tentokrát uniknul Justin Timberlake (32) potížím jen o vlásek.
Justin Timberlake s přítelkyní herečkou Jessicou Biel v Cannes
Justin Timberlake s přítelkyní herečkou Jessicou Biel v Cannes
isifa.com

reklama

Nadace Take Back the Night (32), která bojuje proti sexuálnímu násilí, nakonec nezažaluje amerického zpěváka Justina Timberlakea. Ten ji pobouřil, když svůj nový singl pojmenoval právě Take Back the Night, přičemž organizaci se nelíbil text skladby.

„Její slova jsou velmi sexuální a vůbec ne zaměřená proti sexuálnímu násilí. Například 'využij mě' určitě není vhodný výraz pro někoho spojeného s touto organizací,“ uvedla výkonná ředitelka nadace Take Back the Night, Katherin Koester pro portál Radar Online.

„Všechny nás to šokovalo, protože většinou lidé žádají o povolení, když chtějí použít tento název. Významné osobnosti, jakou je Justin Timberlake, obyčejně dělají velmi milé a pozorné věci, aby nás podpořili.

Zpěvák však o existenci nadace prý vůbec nevěděl a vyjádřil naději, že si jí díky tomu více lidí všimne. Koester nakonec uznala, že soud by byl velkou ztrátou času a raději se bude soustředit na práci, proto nebudou zpěváka žalovat. „Především je šokující, že instituce, která existuje od roku 1973, unikla pozornosti někoho takového, jako je pan Timberlake. Dokazuje to, jak je potřeba nadaci zviditelnit,“ přiznala.

V současnosti se už prý zpěvák i s týmem nadaci omluvili a hodlají společně celou zapeklitou situaci vyřešit. Píseň Take Back the Night je prvním singlem z Justinova alba The 20/20 Experience – Part 2.

-juf-


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!