Justin Timberlake odtajnil první fotku svého syna. Je Silas víc podobný jemu, nebo Jessice Biel?

Justin vystavil na svém Instagramu úplně první fotografii svého syna Silase. Drží ho v náručí maminka Jessica Biel (33), které to opravdu moc sluší i bez líčidel, kdo by řekl, že před nedávnem porodila.
Justin Timberlake s přítelkyní herečkou Jessicou Biel v Cannes
Justin Timberlake s přítelkyní herečkou Jessicou Biel v Cannes
isifa.com

reklama

Silas je ještě novorozenec, narodil se totiž teprve před týdnem, 11. dubna, a zdá se, že se má čile k světu. Tato rozkošná fotografie zachycuje šťastnou maminku Jessicu se svým prvorozeným synem, který mžourá do objektivu.

Jeho modré oči jsou zvýrazněné roztomilým, malým sportovním dresem. Je to dres Justinova oblíbeného basketbalového týmu.

Justin zveřejnil snímek na svou instagramovou stránku s titulkem: „Timberlakové jsou připraveni!!!“

První obrázek malého Silana, syna Justina Timberlaka a Jessicy Biel Foto:

Čerstvá maminka vypadá nádherně a vůbec nepotřebuje tuny make-upu na to, aby byla krásná. Její outfit s modrou baseballovou čepicí jí prostě „sekne“ a vůbec neřeší, že jí vykukuje pod tílkem modrá krajková podprsenka.

Zdroj blízký páru řekl: „Justin je tak nadšený, vůbec neví, co se s ním děje. Jessica si přála chlapce, a funguje jim to spolu perfektně."

Justin Timberlake líbí těhotné bříško své manželky Foto:

Pár má v plánu se v blízké budoucnosti vrátit do svého sídla v Hollywood Hills, protože Jessica otevírá svou novou restauraci, Au Fudge v Los Angeles.

O to, že budou těžko zvládat výchovu Silase a k tomu své kariéry, se nemusí bát. Dvojice má velikou podporu u svých přátel a rodinných příslušníků. Hlavně je tu matka Justina, Lynn Harless, která je svým vnoučkem zcela uchvácena a nejradši by jim ho vůbec nevrátila.

Zpěvák Justin Timberlake a herečka modelka Jessica Biel... Když musíš, tak musíš, klidně i na zápase Foto:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!