Justina Biebera vyhodili z festivalu Coachella! Budu vás žalovat, vyhrožuje!

Zpěvákovi bylo údajně o víkendu nařízeno ostrahou festivalu Coachella v Kalifornii, aby toto místo opustil. A to si přece nemůže nikdo na pana Biebera dovolit!
Justin Bieber byl vyhozen z Coachella
Justin Bieber byl vyhozen z Coachella
profimedia.cz

reklama

Justinovi byl odmítnut vstup do VIP prostor a to ho velice rozčílilo, začal se hádat s ochrankou, vysvětloval jim, že má náramek, který mu vstup do těchto prostor umožňuje, ale ostraha byla nemilosrdná a i přes jeho výhružky a slovní napadání ho dovnitř nepustila.

Vysvětlovali mu, že je tam plno, že už nikoho nepouští, protože by umělci neměli volnou cestu.

Vše se odehrálo před vystoupením Draka a Madonny, které se také moc nevyvedlo, jak už jsme vás informovali v tomto článku:

 

Madonna se nezdá!

TRAPAS ROKU: Madonna strčila na pódiu Drakeovi jazyk do krku, on se málem pozvracel! Máme video!

 

Justin vykřikoval, že je osobním hostem Draka a že nemůže stát na veřejném prostoru, jelikož by byl „bombardován“ svými fanoušky. To ale muže, kteří odpovídají za bezpečnost na festivalu, vůbec nezajímalo. Po chvíli dohadování a postrkávání chytli Justina i jeho nohsledy a šup s nimi za brány festivalu.

Blízký zdroj tohoto jedenadvacetiletého průšviháře uvedl, že Justin zvažuje právní kroky proti ochrance festivalu.

Video z incidentu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Justin Bieber byl vyhozen z Coachella

reklama

reklama