Kadeřník Giselle Bündchen či Gwyneth Paltrow míří do Prahy

Angelo Seminara poprvé v ČR! Světová jednička, která ohromuje svým nadčasovým stylem a je inspirací pro tisíce kadeřníků po celém světě. Zahraniční celebrity se dokonce předhánějí, komu se bude starat o vlasy.
Slavné topmodelky se nechávají hýčkat od toho nejlepšího kadeřníka světa Angela Seminara
Slavné topmodelky se nechávají hýčkat od toho nejlepšího kadeřníka světa Angela Seminara
Davines / Hair on Stage / Make Up Institute Prague

reklama

Topmodelky Giselle Bündchen, Eva Herzigová, Naomi Campbell, Natalia Vodianova či herečky Emma Bunton, Gwyneth Paltrow, Tali Lennox, ale i zpěvák Ringo Starr. Tyto celebrity a mnohé další se nechávají s radostí hýčkat od Angela Seminara, který třikrát získal ocenění British Hairdresser alias nejlepší kadeřník světa.  

Nyní se tento vlasový umělec chystá do Čech na vlasovou show. „Nad jeho kreacemi se pozastavuje celý svět! Získal si obdiv a respekt na kadeřnickém Olympu," říká brand manager značky Davines Markéta Davidovich z Hair Servisu.

 

Angelo Seminara sbírá jedno ocenění za druhým
Autor: Davines / Hair on Stage / Make Up Institute Prague Angelo Seminara sbírá jedno ocenění za druhým

A čím je tento muž tak výjimečný? „Současný vlasový polobůh si totiž rád hraje s emocemi, které dodávají jeho střihům neopakovatelný náboj a vizuální estetiku, která mnohdy připomíná estetická díla. Nebojí se kombinovat textury nejrůznějšími způsoby, takže při pohledu na jeho práce nevěříte, že toto všechno lze vůbec vytvořit z vlasů,“ dodává Davidovich ze společnosti Hair Servis, kterým se podařilo tohoto mága dostat právě na tuto show.

Do Prahy přiletí představit svou nejnovější kolekci s názvem Sleek Swan. Angelo Seminara je art directorem DAVINES. Pravidelně pro tuto luxusní italskou vlasovou značku připravuje ojedinělé kolekce a podílí se i na tvorbě samotných produktů, což oceňují kadeřníci po celém světě. Naposledy se angažoval v nové stylingové řadě Davines s názvem More Inside.

Giselle Bündchen
Autor: Davines / Hair on Stage / Make Up Institute Prague Giselle Bündchen

Angelo se za svou kariéru podílel na mnoha projektech. Mezinárodní přehlídky v Paříži, New Yorku, Londýně a Milánu. Pracoval pro přední časopisy: Harpers Bazaar, Vanity Fair, Italian Vogue, Mixte, Spanish Vogue, Turkish Vogue, Korean Vogue, Japanese Numero, Io Donna, Another Man, Sunday Times, Dazed and Confused, Grazia, Q Magazine, Mojo, Evening Standard, Hello Magazine.

Ti, co milují novinky v oblasti vlasového umění, mají jedinečnou šanci přijít 13. 6. v 19 hodin do Hotelu Olšanka na Praze 3 na Hair on Stage, kde nejlepšího kadeřníka světa Angela Seminara uvidí na vlastní oči.


-juf-

Její bodyguardi stříleli

Topmodelka Gisele Bündchen: Půjdou její bodyguardi sedět za pokus zabíjet?

Gisele Bündchen navrhla kolekci spodního prádla a sama ji pak také nafotila

Svůdná Gisele Bündchen: Tohle sexy prádlo sama navrhla!

Video VIP zprávy: Eva Herzigová se po dlouhé době objevila v Praze

Eva Herzigová natáčí v Praze film

Eva Herzigová chytá bronz

Herzigová jako Marilyn Monroe: Nosí stejné plavky!


reklama

reklama