Kanye West chce vládnout USA! Oznámil kandidaturu na prezidenta! Může uspět?

První dámou by se tak mohla stát vnadná Kim Kardashian. West přebral cenu za životní přínos od Taylor Swift, kterou před šesti lety urazil, když vyběhl na pódium a tvrdil, že cenu za nejlepší ženské video měla dostat Beyoncé a ne ona.
Takhle obdařenou první dámu Bílý dům ještě neviděl...
Takhle obdařenou první dámu Bílý dům ještě neviděl...

reklama

Teď se na pódiu objali. Pro Taylor to byl obecně večer plný usmíření a odpuštění. S Nicki Minaj po twitterové přestřelce kvůli nominacím na ceny, taky nebyly zrovna kamarádky. Před zraky milionů televizních diváků ale válečnou sekeru zakopaly.

Zjistěte o kauze více:

Nicki a Taylor už jsou kámošky...

VIDEO: Jak vypadala poslední bitva války mezi Nicki a Taylor? Holky si to na MTV vyříkaly...

Taylor a Nicki se do sebe pustily na Twitteru, bude mít jejich střet pokračování?

Taylor Swift a Nicki Minaj si vjely do vlasů: Přilétne facka na nadcházejícím večírku?

West má na kontě přes 40 videoklipů a tak cena za životní přínos putovala letos jemu. V minulosti ji dostaly hvězdy jako The Beatles, Madonna, Michael Jackson, Beyoncé nebo Justin Timberlake. West si k přijímání ceny taky připravil řeč, ve které všechny překvapil!

Sypal si popel na hlavu a naznačoval, že je mu líto, jak se k Taylor choval. Zvýraznil, že ačkoli MTV pódium zítra zmizí, vzpomínky na večer zůstávají. Dal nám náhled do filozofie umění a vyznal se nám, že pro umění zemře. Pak se sám přiznal, že si před vystoupením dal joint!

Nakonec přetékal emocemi a zakřičel do publika: „Rozhodl jsem se, že v roce 2020 budu kandidovat na prezidenta!“ Pokud bude skládat přísahu a k tomu hodí připomínku, že si před tím dal trávu, má se Bílý dům a s ním celý svět na co těšit.

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Kanye West leze na nervy návštěvníkům Glastonbury, podepsali proti němu petici

Kanye West přebírá čestný doktorát, LOL!

Kanye West dostal na univerzitě doktorát, umění se právě propadlo do pekla

reklama

reklama