Kanye West dostal na univerzitě doktorát, umění se právě propadlo do pekla

Je to největší umělec naší planety a vesmíru určitě taky, nechal se nazvat Ježíšem a když si na něj sáhnete, vyléčí vám rakovinu, neplodnost a bolavou dvojku vpravo nahoře. Káně West, nyní nově taky držitel doktorátu z umění, LOL!
Kanye West přebírá čestný doktorát, LOL!
Kanye West přebírá čestný doktorát, LOL!
profimedia.cz

reklama

Je to největší kreativec, jakého kdy tato planeta a historie lidstva viděla. Nazývá se vizionářem a to tak nadaým, že i Steve Jobs si udělal ze svých Apple výrobků v hrobě žárlivou vatru. Nazývá se novým Ježíšem, takže ten starý se bude muset jít zase zabít, ale asi mu to k ničemu nebude, protože se po třech dnech opět probere a křesťané budou velmi zmatení a udělá to navíc bordel ve svátcích.

Tohle je asi nějaký vtip, co vtipně moc nezní.
Autor: profimedia.cz Tohle je asi nějaký vtip, co vtipně moc nezní.

Nazývá se módním návrhářem, a proto na svou první přehlídku oblékl modely a modelky do dosud neviděných a inovátorských věcí jako tepláky, tenisky a tílka. Nazývá se nejvlivnější osobou na Zemi, takže když se s ním nechtěl sejít šéf značky Louis Vuitton (protože proč by se zaneprázdněný šéf velké módní značky měl scházet s každým hej-počkej, který si na něj houkne), dupal vzteky nožičkama a pak vyzval všechny lidi, aby od Vuittona nic nekupovali. Samozřejmě ho nikdo neposlechl.

Nazývá se dokonalým zpěvákem, takže na svých koncertech zpívá na auto-tune a když ho jedna dívka vyzvala, ať to vypne a zpívá normálně, protože si na něj koupila lístek, nechal ji z koncertu vyvést. Pak taky jednomu klukovi na vozíčku řekl, ať se postaví, neboť na jeho koncertech stojí všichni.

Tatínku, a z čeho jsi vlastně promoval? Z arogance, milá dcero.
Autor: profimedia.cz Tatínku, a z čeho jsi vlastně promoval? Z arogance, milá dcero.

Je to prostě génius. A proto není divu, že nyní na univerzitě v Chicagu dostal čestný doktorát z umění. Čestný doktorát znamená, že nic nestudujete a ani nechodíte do školy, je to jen papír bez námahy. Obecně proti čestným doktorátům nic nemáme. Třeba Meryl Streep ho má taky. Ale taky má tři Oscary a osmnáct nominací a rozdíl mezi jejím chováním a chováním Kanyeho Westa je asi deset vesmírů.

Ale my tomu nejspíš nerozumíme. Sedíme tu za svými klávesnicemi, máme strašně ubohé životy a žárlíme na Westa, protože on má peníze, teď už i čestný doktorát a něco dokázal a kolik alb jsme na rozdíl od něj vydali my?

Tak neasi.

(bk)

reklama

reklama