Kapela The Beatles – prostitutky a společný sex!

Tak tohle by čekal asi málokdo. Britský muzikant a bývalý člen legendární skupiny The Beatles Paul McCartney prozradil pikantnosti ze zákulisí slavné kapely. A je to síla!
The Beatles
The Beatles
instagram

reklama

Jeden z posledních žijících členů legendární kapely The Beatles Paul McCartney prozradil, jaký měly „členové Brouků“ vztah k sexu. Deníku Independent prozradil, že sám si na koncertě v Las Vegas objednal dvě prostitutky, které kapela měla obecně v oblibě. Když jim nějaké pasák nabídl, neodmítli.

Tím ale erotické vzpomínky nekončí. Paul také prásknul, že členové kapely spolu dokonce masturbovali! „Bylo to jednou, možná dvakrát. Byli jsme u Lennona doma, a někdo zhasnul světla a začal masturbovat. Tak jsme se přidali," prozradil. Nahlas prý říkali jména žen, které je vzrušovaly. Padlo například jméno herečky Brigitte Bardot, po kterém údajně ve své ruční práci chlapci přitvrdili. Akci jim ale přerušil John Lennon. „Někdo, myslím že John, pak řekl jméno Winston Churchill," vyprávěl.

A právě Lennon byl podle McCartneyho nejvíce promiskuitní. „Byli jsme v klubu a tam byl někdo, kdo chtěl Johna vzít s sebou domů. Jeho manželka ho totiž milovala a chtěla s ním mít sex. To se také stalo, zatímco ten muž, její manžel, je pozoroval," šokoval Paul.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#sgtpepper

Příspěvek sdílený The Beatles (@thebeatles),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!