Karel Gott se poprvé ukázal na veřejnosti od hospitalizace

Zpěvák Karel Gott (79) se ukázal po menší přestávce opět na veřejnosti, kde pokřtil kalendář Marty Kubišové. Koncem listopadu ležel zlatý slavík v nemocnici v karanténě kvůli respiračnímu onemocnění, z kterého je už naštěstí venku a zpět na nohou!
Karel Gott
Karel Gott
Twitter/ntvde

reklama

Ještě před pár týdny ležel Karel Gott ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí, kde se léčil ze zánětu dýchacích cest. Jelikož má zpěvák oslabenou imunitu, musel zůstat po hospitalizaci ještě několik dní v domácí péči. Nyní se konečně objevil poprvé na veřejnosti. A kam zavítal?

Karel Gott
Autor: Twitter/BrnoExpats Karel Gott

Navštívil křest jeho blízké přítelkyně a zpěvačky Marty Kubišové (76). Zpěvačky je to vůbec první kalendář, pro který se nechala nafotit. Pojmenovala ho Pořád svobodná. Karel Gott nebyl jediný, který si tuto událost nenechal ujít. Na křest dorazil i herec Ondřej Vetchý (56). Marta Kubišová neskrývala radost a za podporu od Karla Gotta byla velice ráda.

Karel Gott

Zpěvák Karel Gott skončil v nemocnici! Lékaři ho umístili do karantény

Slavík je nyní velice náchylný na jakoukoliv nemoc. Od doby, co zvítězil nad rakovinou mízních uzlin mu imunitní systém vypověděl službu a lékaři nechtějí nic podceňovat. Mistr má ale tuhý kořínek, a jen tak se nedá! To nám dokázal a na křtu vypadal prostě skvěle a humor mu nechyběl.

Autor: Tereza Šulc

reklama

reklama