Karlovy Vary: Legendární průšvihy minulosti, o kterých se na festivalu pořád mluví

Byla by to dost NUDA, kdyby všechno ve Varech klapalo podle bontonu. Naštěstí to tak úplně neplatí, některé historky jsou na festivalu nesmrtelné a budou se vyprávět ještě dlouhé roky!
Oslava narozenin Jiřího Macháčka se trochu vymkla kontrole...
Oslava narozenin Jiřího Macháčka se trochu vymkla kontrole...
isifa.com a profimedia.cz

reklama

Skandály a trapasy jsou vítaným kořením. Pro novináře určitě. Prezident festivalu Jiří Bartoška už z nich obvykle takovou radost nemá. Ani se není co divit… Festival je skvělý a každý stín je škůdce pověsti.

Určitě každou celebritu zamrzí, když nedostane pozvánku na festival nebo se roznese, že má „zaracha“ (a může se tvářit, že jí je to jedno, jak chce). Své o tom ví Agáta Prachařová. Moderátorka dostala už rovnou dva zákazy do Karlových Varů. Poprvé kvůli opilecké rvačce v baru, které se účastnila. Zákaz byl na sedm let. Když se po dlouhé době objevila na festivalu se svým tehdejším přítelem Miroslavem Dopitou, došlo k dalšímu incidentu – údajně napadli fotografa a zničili mu zařízení (Agáta měla dokonce paměťovou kartu rozkousat!). Vše musela řešit místní policie. Následovalo další omezení vstupu na filmový festival.

Agáta dělá rozruch skoro všude kde se ukáže... Foto: isifa.com a profimedia.cz

Foto: isifa.com a profimedia.cz

Právě ve Varech také v podstatě došlo k odhalení milostné aféry podnikatele Kokty se Štikovou. Gábina Partyšová ale přijela hned následující rok s tím, že si nenechá kazit náladu a Varů se nevzdá.

Koktova nevěra se provalila právě ve Varech... Foto: isifa.com a profimedia.cz

Foto: isifa.com a profimedia.cz

Před čtyřmi lety se o rozruch postarali herci Macháček, Vilhelmová a Geislerová. Oslava narozenin Jiřího Macháčka se jim trochu vymkla z rukou a nad ránem skončili v říčce Teplá, která protéká městem. Se zpěvem se všichni vrhli do studené řeky opláchnout se po náročné noci. Fotografové (probuzeni jejich nadšeným výskáním), je zvěčnili přímo z protějšího hotelu. Tehdejší hvězda festivalu Jude Law mohl jen litovat, že rozjetou partu opustil předčasně! A to Macháčkovi k narozeninám v klubu uprostřed noci dokonce zpíval karaoke. Kdyby se naší herecké smetánky držel, byly by jeho vzpomínky na Vary ještě rozmanitější!

Jude Law k narozeninám Macháčkovi v klubu uprostřed  zpíval karaoke. Foto: isifa.com a profimedia.cz

Foto: isifa.com a profimedia.cz

O další úlet, který nezůstal utajen, se postarala modelka Petra Faltýnová, když se jeden festivalový večer převlékala u auta. V dobré náladě se nechtěně ukázala fotografům nahoře bez, ještě ke všemu se jí snažil rukama uchránit neznámý mladík. Podle slov Faltýnové šlo o dlouholetého kamaráda, kterého považuje „za bratra“. Loni zase dorazila na premiéru filmu Revival tak pozdě, že byla její místa dávno obsazena. Rozčilování jí nepomohlo.

Petra Faltýnová... nechtěně se ukázala fotografům nahoře bez Foto: isifa.com a profimedia.cz

Foto: isifa.com a profimedia.cz

Poměrně velký rozruch vyvolal i náš redakční fotograf Jirka Janoušek (letos je samozřejmě ve Varech zase!), tehdy ještě v dresu jiného média. Vydal se směle žádat o tanec herečku Sharone Stone. Dostal se hodně hodně hodně blízko. Ale pak zasáhla nekompromisní ochranka.

Redakční fotograf Jirka Janoušek žádal o tanec herečku Sharone Stone... Foto: isifa.com a profimedia.cz

Foto: isifa.com a profimedia.cz

Skandály v Karlových Varech mají na účtu nejen české hvězdy. Novináři i pořadatelé nestačili zírat, když loni nesmlouvavý americký režisér Oliver Stone místo vyprávění o svém filmu, začal s politickými názory v duchu komunismu.

Americký režisér Oliver Stone... a jeho názory v duchu komunismu... Foto: isifa.com a profimedia.cz

Foto: isifa.com a profimedia.cz

Oscarová herečka Susan Sarandon zase nedávno otevřeně prohlásila, že na červený koberec chodí výhradně „zhulená“, aby se to vůbec dalo vydržet. Aha, tak nejspíš proto si v Karlových Varech vzala na červený koberec boty, ve kterých nehrozilo, že se skácí. Mimochodem… horší boty se po červeném koberci ve Varech od té doby neprošly a snad ani letos neprojdou!

red

Oscarová herečka Susan Sarandon  Foto: isifa.com a profimedia.cz

Foto: isifa.com a profimedia.cz

 

A co se děje ve Varech letos:

Beata Rajská

Tohle vás dostane do Varu. Hádejte, která celebrita si na kolonádě koupila šperk za 65 000 Kč!

Červený koberec 49. KVIFF – Leoš Mareš s přítelkyní Petrou Faltýnovou

Mareš a Faltýnová oznámili rozchod. Je to finální ? Asi ne.

Mel Gibson odlet - Mel Gibson uviděl fotografy a nasadi nádherný hollywoodský úsměv

Bye bye Mele! Na co Gibson po návštěvě Čech do smrti nezapomene?

Červený koberec 49. KVIFF – Dagmar Havlová

Nadšená Havlová a vtípky Mela Gibsona: Vzal si k srdci rady Johna Travolty?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!