Karolína Kurková už je v Cannes! Bydlí na jachtě

Na festival do Cannes přijela Karolína Kurková. S manželem Archiem Drurym a synem Tobinem se ubytovali se na luxusní jachtě návrháře Roberta Cavalliho, jehož tvorbu topmodelka často propaguje.
Karolína Kurková tráví čas na jachtě se synem Tobinem
Karolína Kurková tráví čas na jachtě se synem Tobinem
isifa.com

reklama

Po lehkém obědě vyrazila devětadvacetiletá kráska do města na nákupy. Než opustila jachtu a nasedla do vozu, který na ni čekal v přístavu, stihla zapózovat desítkám fotografů, kteří se na ni sesypali. Ve vycházkovém outfitu vypadala rodačka z Děčína opravdu báječně. Luxusní obleček doplnila bílými jehlovými lodičkami a tmavými slunečními brýlemi.

Karolína Kurková je velmi oblíbenou světovou celebritou, která si soukromí sice velmi střeží, vůči novinářům je ale celkem vstřícná. Naposledy si její přítomnosti užívali fotografové v USA v exkluzivním Greenwich Polo Clubu. Přišla se tam podívat na zápas v pólu, kde hrál i princ Harry. A jelikož jeho tým vyhrál, Karolína mu za odměnu dala sladký polibek. Média sice ihned začala spekulovat o jejich náklonnosti, jenže modelka je šťastně vdaná, a tak šlo o polibek opravdu jen přátelský.

-juf-


reklama

reklama