Kate Middleton: Jak se dostala po porodu do formy? Víme to!

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton (31) se extrémně rychle dostala po porodu do formy. Odhalili jsme, jak se jí to podařilo.
Krásná Kate Middleton už je opět ve formě
Krásná Kate Middleton už je opět ve formě
Isifa

reklama

Kate má v sobě sportovního ducha
Dar od boha v podobě dokonale štíhlé postavy s ženskými proporcemi dostala Kate Middleton do vínku.  Před těhotenstvím ani při něm téměř nic nepřibrala, a mnozí si mysleli, že je to naprosto samozřejmá věc. Kate je však velmi známá tím, že miluje různé sporty. Ideálně ty, které se dají dělat venku na čerstvém vzduchu, jako je běh, veslování, plavání či lyžování. I když by se měla díky svému postavení vyhýbat nebezpečným sportům, Kate se střemhlav a bez obav pustí do všeho.

Kate a její odpor k dietám a osobním trenérům
Kate Middleton jako jedna z mála z členů královské rodiny nemá osobního trenéra či dietologa. Na správnou a zdravou životosprávu si ovšem velmi potrpí. Je však dostatečně pevná v kramflecích, že to zvládá sama. Často sportuje, jí hodně masa, mořských plodů a zeleniny.

I Kate občas zhřeší
Ani Kate Middleton není dokonalá, i když je zastánkyní zdravé výživy, občas si gastronomicky zahřeší. Dopřeje si gumové medvídky či kalorická jídla. Podle Kate je důležité nic si neodepírat, ale vše jíst s mírou.

Kate se stala ikonou, kterou obdivují lidé po celém světe. Její sportovní nadšení a zdravá životospráva ji dokonale vrátily po porodu do formy. Pravidelně cvičí jógu a pilates, a to i během těhotenství. Kyselina mléčná, která se při cvičení uvolňuje, pomáhá distribuci kyslíku do celého těla. Právě to má na svědomí rychlejší vnitřní spalování a vnější vyrovnanost člověka.

-juf-

Kate a William se prý nevyspí celé noci

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Kdy budou mít William a Kate další dítě?


William a Kate nezvládají výchovu syna

William a Kate nezvládají výchovu synareklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!