Kate Middleton: „Mé děti milují, když je fotím!“

Vévodkyně z Cambridge je známá fotografka svých dětí. Nedávno se svěřila, že princ George a princezna Charlotte milují, když vezme jejich maminka do rukou fotoaparát. Možná právě proto se na snímcích vždy tak krásně usmívají!
Princezna Charlotte
Princezna Charlotte
Twitter/ABC News

reklama

Kate se nedávno zúčastnila fotografického workshopu, kde se svěřila, že její dvě děti – princ George a princezna Charlotte - milují, když vezme do rukou fotoaparát a začne je fotit.

Princezna Charlotte
Autor: twitter.com/MirrorRoyal Princezna Charlotte

Můžeme si vzpomenout na nádherné portréty malého prince Louise z jeho 1. narozenin nebo na snímky princezny Charlotte v modrých šatech s límečkem, když slavila své 4. narozeniny. Úchvatné jsou i snímky z královských zahrad. Právě tyto roztomilé fotografie zvěčnila sama vévodkyně. Jedinou výjimku tvoří snímky prince George.

Kate Middleton s princem Williamem

GALERIE: TOP 10 fotografií Kate Middleton a prince Williama!

Na posledním snímku je malý princ Louis zachycen se svým typickým šibalským úsměvem a při hraní her v přírodě. Fotky jsou to velmi zdařilé a je dobře, že nezůstaly jen v soukromí královské rodiny.

princ Louis
Autor: twitter.com/KensingtonRoyal princ Louis

Na fotografickém kurzu poradila začínajícím fotografům, ať se rozhlíží kolem sebe. „Stačí se dívat všude okolo. Vyberte si téma a zaměřte se na to,“ vysvětlovala vévodkyně. „Vyjděte ven s fotoaparátem. George a Charlotte milují, když jdeme ven fotit.“ Možná právě proto vždy vzniknou dokonalé snímky, které pak vévodkyně vypouští do světa.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!