Kate Middleton na sebe práskla, že neumí dceři uplést cop!

Všichni jsme jenom lidé. Vévodkyně z Cambridge se svěřila, že neumí zaplést své dceři cop. „Vždycky to dopadne katastrofálně,“ řekla s úsměvem. Její dcera Charlotte oslavila minulý měsíc své 4. narozeniny.
Kate Middleton s princem Williamem
Kate Middleton s princem Williamem
twitter.com/etnow

reklama

Vévodkyně z Cambridge na sebe práskla, že neumí zaplést své dceři cop. Vše se odehrálo během její návštěvy v nemetropolitním hrabství Cumbria, kde pochválila krásně zapletené copánky jedné malé holčičce, která jí předávala květinu na přivítanou.

Kate Middleton
Autor: twitter.com/Cambridge_Fam Kate Middleton

„Máš krásné copánky, já takové uplést nedokážu,“ svěřila se vévodkyně malé holčičce. „Dnes ráno jsem se snažila Charlotte udělat vysoký cop a výsledek byl hrozný. Vždycky to dopadne katastrofálně,“ dodala.

Kate Middleton s princem Williamem

Kate Middleton a princ William slaví 8. výročí svatby!

I tak je Kate Middleton skvělou mámou! Vozí své děti do školky, do školy, jezdí na nákupy. Snaží se zapadnout do běžného života každého rodiče. Kate dokonce umí skvěle fotit. O tom jsme se přesvědčili na vlastní oči, když zveřejnila snímky malého prince Louise nebo princezny Charlotte na její narozeniny.

princ Louis
Autor: twitter.com/KensingtonRoyal princ Louis

Princ William se také vyjádřil na toto téma. „Nikdy se nepokoušejte dělat své dceři cop. Je to noční můra,“ svěřil se v březnu během návštěvy v Blackpoolu. Na vévodu se ovšem provalilo, že se základní účesy naučil pomocí návodů z YouTube.

Dokonce jeho manželka si ho dobírala! „Už jsi upletl ten cop? Je to těžké, co?“ Princ William pohotově zareagoval: „Já bych to zvládl, ale nemám dostatek vlasů,“ řekl s úsměvem.

Trooping the Color
Autor: twitter.com/enews Trooping the Color

Princezna Charlotte byla viděna na slavnostní události Trooping the Color – oslava 93. narozenin královny Alžběty II. Právě tady měla malá princezna elegantní půlculík s pěšinkou uprostřed. Kdo je asi autorem tohoto účesu?

reklama

reklama