Kate Middleton přemýšlí o čtvrtém dítěti!

Kate Middleton přiznala, že setkání s pětiměsíčním dítkem ji nutí k zamýšlení o dalším dítěti. Rozroste se tedy královská rodinka o dalšího člena?
Kate Middleton s princem Williamem
Kate Middleton s princem Williamem
twitter.com/wbaltv11

reklama

Princ William se svou manželkou navštívili v rámci královských záležitostí Severní Irsko. Při této příležitosti se sešli obyvatelé ze Severního Irska, aby přivítali královský pár. Mezi davem byl i otec Alan s pětiměsíčním miminkem Jamesem, kterého si vévodkyně hned všimla.

Kate Middleton v Severním Irsku
Autor: twitter.com/DailyMirror Kate Middleton v Severním Irsku

„Je rozkošný,“ řekla Kate o skoro půlročním dítku. „Nutí mě to k zamyšlení,“ dodala. Hrdý tatínek zvedl obočí. „Plánujete další ratolest?“ Tak zněla otázka, kterou si teď pokládá téměř každý v Anglii.

Kate a William

GALERIE: TOP 10 fotografií prince Williama a Kate Middletonové, které vás inspirují!

Kate, která sama pochází ze tří dětí, se otázce zasmála a dodala, že by byl princ William asi trošku znepokojený touto otázkou ohledně dalšího potomka. V davu si vévodkyně všimla i malé slečny a pochválila jí kabát. „Máš krásný růžový kabátek. Dcera Charlotte také miluje růžovou,“ svěřila se dívce.

Kate Middleton
Autor: twitter.com/kelvinomere Kate Middleton

Vévodkyně oslavila letos v lednu své 37. narozeniny. Tak uvidíme, jestli princ George (5), princezna Charlotte (3) a princ Louis (10 měsíců) budou mít dalšího sourozence či nikoliv.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!