Kate Middleton slaví 37. narozeniny! Přejeme vše nejlepší!

Vévodkyně z Cambridge dnes slaví své 37. narozeniny! Bohužel, její manžel princ William na dnešní oslavě nebude přítomen. Má totiž jiné povinnosti.
Kate Middleton slaví své 37. narozeniny!
Kate Middleton slaví své 37. narozeniny!
twitter.com/SmoothNorthWest

reklama

Dnešní narozeniny stráví Kate pravděpodobně bez Williama. Ten už má na dnešek jiné plány. Vévoda z Cambridge bude celý den v londýnské královské nemocnici Royal London Hospital, kde se má setkat se záchranářem z londýnské letecké služby a je tedy nepravděpodobné, že na oslavu dorazí. Dnes totiž nemocnice slaví své 30. výročí.

Kate Middleton s princem Williamem
Autor: twitter.com/enews Kate Middleton s princem Williamem

Jelikož je začátek nového roku, jedná se o první oficiální pracovní povinnost, kterou musí princ William splnit. Zajímavostí je, že tato pracovní povinnost je pro vévodu osobní záležitostí. On sám totiž u záchranné letecké služby sloužil v době, kdy jeho rodina bydlela v Norfolku.

Kate Middleton

Kate Middleton poprvé promluvila o svém nejmladším synovi!

Vévodkyni Kate přišlo několik blahopřání jak od známých celebrit, tak hlavně od světových organizací, které pomáhají dětem v nouzi. Kate se totiž kromě svých královských povinností věnuje hlavně charitě. Na Instagramu Kensingtonského paláce byla zveřejněna fotka s Kate, kde děkuje za blahopřání k narozeninám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Loňský rok byl pro vévodkyni Kate významný. V dubnu 2018 porodila syna Louise. V květnu letošního roku oslaví její dcera princezna Charlotte své 4. narozeniny a princ George oslaví v létě  již 6. narozeniny. Také se stala tetou, jelikož její sestra Pippa porodila syna Arthura. Před deseti lety slavila Kate narozeniny s Pippou v nočním klubu na náměstí Sloane v Londýně. Letošní oslava bude oproti této velkolepá, jelikož se jedná již o oficiální královskou oslavu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený I&V&D here (@_royalfamily.fp_),

Kate je jen o pět měsíců mladší než Meghan Markle, která 4. srpna 2018 oslavila své 37. narozeniny.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!