Kate Moss je v nové kampani: A zase nahá!

Topmodelka Kate Moss, které už brzy bude čtyřicet let, ještě rozhodně nepatří do starého železa. Stále patří mezi nejžádanější modelky. Svědčí o tom i její nová kampaň. Tentokrát se totiž fotila téměř nahá!
Kate Moss oblečená jen do kabelek Versace
Kate Moss oblečená jen do kabelek Versace
Versace

reklama

Kate Moss nafotila pro Donatellu Versace kolekci kabelek Demetra z řady Vanitas pro letošní podzim a zimu. Kabelky jsou opravdu luxusní, cena jedné se pohybuje okolo padesáti tisíc korun. Modelka se objeví ještě na jednom snímku – bude mít na sobě pouze luxusní žlutočerný kabát.

Kate Moss je v kampani oblečená jen do kabelek, které zakrývají vše potřebné. Reklamní kampaň má totiž název „obnažená“. Donatella si pro focení kolekce vybrala ty nejpovolanější fotografy – Merta Alase a Marcuse Piggotta. Kolekce se fotila v Londýně. Donatella si pro kampaň vybrala zcela automaticky Kate Moss. Topmodelka totiž již léta patří k jejím oblíbeným.

V kampani se objeví i holandská umělkyně a modelka Saskia de Brauw, která již pracovala s módními značkami Givenchy, Versace, MaxMara, Chanel či Prada. Dalšími modely, kteří se v kampani objeví, budou Travis Smith, Dominik Bauer a Matt Trethe. Uměleckým ředitelem celé kampaně byl Giovanni Bianco, který se proslavil především spoluprací s Madonnou. O vizáž se postarali Melanie Ward a David Bradshaw.

-juf-

 

reklama

reklama