Kate Moss slaví 40. Co o ní nejspíš nevíte (FOTOGALERIE od holčičky po ikonu)

Je jí čtyřicet, ale nevypadá na to. Žádné překvapení – vždycky totiž mátla věkem i chováním. "Zlobivá holka" módní branži naprosto změnila, její kariéra neskončila ani ve chvíli, kdy titulky novin zaplnily fotky, jak šňupe lajnu koksu... VIDEO z maléru níže v článku.
Top modelka Kate Moss - Obrázek 16
Top modelka Kate Moss - Obrázek 16
Instagram.com

reklama

Začínala jako čtrnáctiletá kampaní pro Calvina Kleina. Během své kariéry nafotila přes tři stovky obálek prestižních magazínů, stala se tváří více než dvaceti módních značek. Sama dokonce navrhla kolekci kabelek a později i oblečení pro značku TopShop (tehdy neváhala dokonce stát ve výkladní skříni).

Vydělala miliony liber (jen v roce 2009 jich bylo před deset), velkou část jmění ale utopila v drogách, neuvážených investicích a nepotřebných cetkách. Je jí to jedno. Vydělá další – stále patří mezi nejžádanější modelky světa.

Po všech milostných eskapádách, kterými prošla, se provdala za Jamieho Hince. Snubní prstýnek si koupila sama. Pár vychovává dceru Kate Moss Lily Rose (12), jejímž otcem je novinář Jefferson Hack.

Obdivujte krásu Kate Moss ve FOTOGALERII:

Drogový skandál jí málem zlomil vaz:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Moss

Mohlo by vás zajímat:

Kate Moss se odhalila ve výročním čísle pánského magazínu

Kate Moss ukázala prsa ve výročním pánském magazínu

 

Modelka Kate Moss a její dcera Lila Grace

Dcera Kate Moss je posedlá ďáblem

Kate Moss

Záhadné foto: Kate Moss s mrtvolou?

Modelka Kate Moss s kamarádkou zpěvačkou Rihannou

Kate Moss nesnáší svoje ňadra

Dieta podle věku

Dieta podle věku: Co jíst ve 20, 30, 40 či 50?

reklama

reklama