Kate prozradila své malé tajemství dětem ze základní školy

Královské ratolesti princ George (5) a princezna Charlotte (3) rády pomáhají Kate s přípravou jídla. Vévodkyně během návštěvy v jedné ze základních škol odhalila, že její děti jsou v kuchyni užitečné a rády jí pomáhají s přípravou jídla.
Kate Middleton
Kate Middleton
twitter.com/DailyMirror

reklama

Vévodkyně z Cambridge se svěřila, že její děti milují, když jí můžou v kuchyni pomoci. Tuto informaci poskytl výkonný ředitel komunity Ivy Learning Trust. Kate Middleton totiž před pár dny navštívila základní školu v Londýně, kde vysvětlovala studentům, jak je pro nás jídlo důležité.  „Jednou jsme spolu s dětmi připravovali sýrové těstoviny. Jeden dával mouku, druhý mléko, a tak se různě střídali. Už jako malé se musí naučit mít vztah k jídlu a vědět, jak se připravuje,“ svěřila se vévodkyně.

Kate Middleton
Autor: twitter.com/catherine1hrh Kate Middleton

Vévodkyně řekla studentům, ať si na další lekci přinesou nějaký předmět, který jim dělá radost. Její královská Výsost vytáhla z kabelky rodinnou fotografii. „Toto jsou moje děti a můj manžel,“ ukazovala fotografii studentům. Také se svěřila, že malá princezna Charlotte miluje olivy.

Kate a William

GALERIE: TOP 10 fotografií prince Williama a Kate Middletonové, které vás inspirují!

„Moje rodina mě dělá šťastnou. Rádi spolu trávíme volný čas všichni pohromadě. To nás dělá šťastnými,“ pokračovala Kate. Pokud se podíváte pozorněji, zjistíte, že fotografie pochází z vánočního přání, kde už je i malý princ Louis.

Kate Middleton s princem Williamem
Autor: twitter.com/wbaltv11 Kate Middleton s princem Williamem

reklama

reklama