Kate v osmém měsíci: Naposledy na veřejnosti!

Usměvavá vévodkyně Catherine, manželka britského prince Williama, slavnostně pokřtila v Southamptonu luxusní loď Royal Princess. V šik kabátku s dalmatinským vzorem se její těhotenské bříško krásně rýsovalo.
Vévodkyně Kate už se do porodu ve společnosti pravděpodobně neobjeví
Vévodkyně Kate už se do porodu ve společnosti pravděpodobně neobjeví
isifa.com

reklama

Během ceremonie přestřihla pásku, která uvolnila patnáctilitrovou láhev šampaňského značky Moët & Chandon. Luxusní šampaňské se pak za potlesku diváků roztříštilo o trup lodi.

„Křtím tuto loď jménem Royal Princess (Královská princezna). Nechť Bůh žehná jí i všem, kteří se na ní budou plavit,“ uvedla vévodkyně, která se tak stala oficiální kmotrou lodi. Royal Princess uveze až 3600 cestujících. Už v létě loď vypluje na první výletní plavby po Středomoří. Mladá vévodkyně opět dokázala, že jde ve stopách princezny Diany. I ta se totiž, v roce 1984 stala kmotrou tehdy nové lodi stejného jména, která už ale dosloužila.

Kate by měla porodit první dítě v polovině července. Podle platných pravidel bude její potomek třetím následníkem britského trůnu. Vévodkyně se už teď chystá na mateřskou dovolenou a tak ji na veřejnosti zřejmě hned tak neuvidíme.

-juf-

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!