Kate a William v Sydney po synovi pojmenovali vzácného zajíce

Princ William (31) a vévodkyně Kate (32) se při cestě po Austrálii a Nového Zélandu zastavili i v Zoo Taronga, aby zde pojmenovali po synovi jednoho z králíčků Bilby, kteří žijí pouze v Austrálii.
Malý králíček dostal jméno George po malém princovi
Malý králíček dostal jméno George po malém princovi
foto isifa.com

reklama

Malý princ George má s rodiči velmi zajímavý program. Nejdříve při oficiální návštěvě navštívil hospic pro malé děti, kde Kate a William neskrývali lítost nad některými nemocnými dětmi, pak se vydal do Zoo, aby po něm pojmenovali vzácného králíčka.

S malým ušákem, si princ George nejdříve hrál a pak si ho tak zamiloval, že dokonce zatoužil vzít si zvířátko domů. „Malý George, kterého Kate nesla v náručí, si udiveně prohlížel zástup lidí kolem výběhu, a když spatřil svého jmenovce, začal sebou samou radostí a vzrušením šít a rozhazoval rukama,“ napsal reportér deníku The Daily Telegraph.

„Chvíli si spolu hráli a dokonce se mu snažil vzít jeho uši,“ řekla s úsměvem Kate deníku Dailymail.co.uk. Vzácný zajíček Bilby, kterých je v Queenslandu a Západní Austrálii jen necelých 10 tisíc, je pověstný svou roztomilostí a velkými uši. Taronga je jedním z několika zoo, kde se aktivně snaží zachránit tento druh.

 

-juf-

Krásná Kate Middleton už je opět ve formě

Je vévodkyně Kate podruhé těhotná? Princ William se prořekl na cestách

Vévodkyně Kate z téhle příbuzné asi moc radost nemá

Nestydatá sestřenice vévodkyně Kate. S nahotou nemá problém! (FOTOGALERIE)

Tak to byla rychlá výměna názorů

Vévodkyně Kate vrátila Kim Kardashian všechno oblečení

 


reklama

reklama