Kateřina Kaira Hrachovcová se rozvádí! Její veterinář má už jinou!

Tohle nikdo nečekal! Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (43) přiznala rozpad manželství s o sedmnáct let starším veterinářem Janem Herčíkem (60).
Kateřina Hrachovcová a Jan Herčík
Kateřina Hrachovcová a Jan Herčík
Facebook Veterinární klinika Horoměřice MVDr Jan Herčík

reklama

O tom, že manželství Kateřiny Kairy Hrachovcové a veterináře Jana Herčíka prochází krizí, si cvrlikali vrabci na střeše už nějakou dobu. Teď herečka kápla božskou! „Cítím smutek ze ztráty důvěry, ze zklamání,“ nechala se slyšet herečka. Po třináctiletém manželství se jeden z nejstabilnějších párů rozchází. Hrachovcová také přiznala, že se od manžela nadobro odstěhovala. Podle všeho, je za rozpadem manželství třetí osoba!

 

 

Fotoreportéři deníku Blesk totiž zachytili známého veterináře s novou láskou! Se štíhlou blondýnkou vyrazil na křest alba Petry Hapkové. Tam si před fotoaparáty jen přátelsky povídali, ale jak zmizeli z jejich dohledu, chytili se za ručičku. Po večeři v jedné z vinohradských restaurací odjeli do Horoměřic, kde má Herčík ordinaci. Další scénář je asi všem jasný.

 

“Jsme jako stromy. Každý je nějak jinak rostlý, jinak se ohýbá, má silný široký kmen, anebo je naopak vysoký a křehký, větve jako párátka. Já mám také nějak narostlou kostru, prsa a mám nějakou délku rukou a nohou a to nezměním. Je nás hodně takových, na které někdy někdo v nějakém období špatně pohlížel. Je to nedobré, ale děje se to. Je tu hodně žen, ke kterým se, zvlášť v období dospívání, kdy jsme začaly dozrávat, kulatit se a narostla nám prsa a zadek, někdo i třeba blízký nějak špatně vyjádřil. A děje se to i veřejně, když je někdo známý. A i když si říkáte, že vás se to netýká, tak někde uvnitř to bohužel zůstává. Proto, za všech okolností, mějme se rády, poslouchejme především sebe a své tělo, co potřebujeme, na co má mechuť, a to velmi vědomě. To jsou možná ty nejtěžší věci, ale každý je umíme. “ :*** p.s. Hooodně se mě ptáte kdo mě tak krásně pomaloval #tatoo Jsou to ti nej .. @duhovka & @jakubzitkatattoo1 Jo, a mé tělo miluje #hotyoga42 @hot_yoga_petry_danhelove A má pleť září, je zdravá, díky kosmetice #inlight @biorganica_cz @inlight_beauty Pro @casopisdieta #foto @ivyemorwen #hair @klaravit @liborsulathesalon #makeup @michaelaohemova @yslbeauty #styling @janokimak 

Příspěvek sdílený KAIRA K Hrachovcova /official/ (@kaira.katerina),

reklama

reklama