Katka Kristelová bojuje s anorexií: O chodící ramínka na šaty není zájem!

Moderátorka Kateřina je novou ambasadorkou soutěže krásy mladých dívek Miss Junior. Nahradila herečku Milušku Bittnerovou, která byla tváří soutěže 2 roky. Kristelová nebude hledat jen ramínko na šaty, soutěž krásy mladých dívek tvrdě bojuje proti anorexii a všem dívkám při konkurzu je měřeno BMI.
Nová ambasadorka soutěže Kateřina Kristelová už soutěž Miss také vyhrála. V deseti letech na dětském táboře.
Nová ambasadorka soutěže Kateřina Kristelová už soutěž Miss také vyhrála. V deseti letech na dětském táboře.
Mia Mirrelli/Jan Tolg/Crisstyl

reklama

"Líbí se mi, že v této soutěži se nehledá ramínko na šaty, ale charisma a osobnost," řekla Kristelová, která má za sebou focení propagačních fotek s loňskou vítězkou Andreou Žiačikovou a Miss Junior publikum a internet 2014 Bárou Koškovou. Společně se postavily před objektiv fotografky Mii Mirrelli.

Kateřina Kristelová s dcerou Klaudií

Kristelová dělá podezřelé věci. A propaguje rozpustilé uklízečky!

"Focení s holkama pro mě bylo fajn zážitkem, jsou o patnáct let mladší, deset centimetrů vyšší a určitě i o několik kilo lehčí, byla to pro mě výzva postavit se vedle nich. Vypadají skvěle, u mě už je to jenom dřina..., ale zas bych jim přála, aby na tom za těch patnáct let a po dětech byly aspoň takhle. I když to už fakt není zadarmo, a pouze v tomhle ohledu jim věk závidím, jinak bych neměnila. Zkušenosti jsou k nezaplacení," směje se Kateřina, která je nadšená, že ji organizátoři soutěže oslovili ke spolupráci.

Kateřina Kristelová řádí na autodromu. Co je pravdy na tom, že chodí s Janem Kočkou?

Kateřina Kristelová řádí na autodromu. Kde má kočku? (TOP STAR video)

"Jde o prestižní soutěž a velkou šanci pro mladé dívky. Soutěž vychovala už řadu dívek, které se potom velmi dobře etablovaly v modelingu. Loňská vítězka je doslova dvojnicí Andrey Verešové, vyšly o ní desítky článků. Nyní je ve finále další prestižní soutěže krásy a jako modelka si vede velmi dobře," prozrazuje Kristelová. Sama se přihlásila do soutěže krásy jednou v životě a to na dětském táboře asi v deseti letech.  Tenkrát vyhrála. 

Libuška Vojtková předcvičuje

Libuška Vojtková je drsná: Zlikvidovala účastnice Miss Junior!

Kristelová se bude od poloviny října účastnit všech castingů a pečlivě vybírat finalistky Miss Junior 2015. "Dívky se musí nejdříve zaregistrovat na webových stránkách Miss Junior a pak už hurá na casting," vysvětluje Kateřina. "Čekají nás castingy ve velkých městech, 17. 10. v Ostravě a Olomouci, 24. 10. je na řadě Brno a Bratislava a 7. 11. Praha. Na všech budu přítomná já a speciální hosté, včetně skautů z prestižních agentur, kteří nám budou ve výběru nápomocni," dodala Kristelová. Finále soutěže Junior 2015 se uskuteční 24. listopadu v divadle Broadway.

Video VIP zprávy: Slavné ženy se mají. Spoustu věcí dostávají zadarmo!

Proč Monika Marešová a Kateřina Kristelová dostávají všechno zadarmo? (TOP STAR video)

reklama

reklama