Katy Perry a Orlando Bloom poprvé na společenské akci jako pár

Kate a Orlando
Kate a Orlando
instagram

Pirát z Karibiku a krásná zpěvačka se poprvé prošli po červeném koberci jako pár. Katy Perry s Orlandem Bloomem začala tvořit pár v roce 2016. Jejich vztah nebyl úplně ukázkový, nicméně k sobě opět našli cestu a vypadá to, že se rozhodli do toho jít naplno. Na červeném koberci společně totiž debutovali.

Vyrazili do Monte Carla. Konkrétně na gala večer Globe Ocean do Opery de Monte Carlo. Hostitelem nebyl nikdo jiný než princ Albert II. Zpěvačka oblékla světle růžovou róbu s dlouhými metalovými rukávy od Toma Forda. Orlando si Katy celou dobu držel okolo pasu a došlo i na šeptání do ouška. Pár hodin před gala večerem zpěvačka sdílela videa na Instagram ze společného letu i příprav na pokoji. Jako zamilovaná puberťačka. Na jednom z videí Orlando tančí na písničku "Lemma touch your butt" (nech mě dotknout se tvého zadku) a hádejte, jakou část přítelova těla Katy natáčela.

Katy Perry a Orlando Bloom 2
Autor: instagram Katy Perry a Orlando Bloom 2
Katy Perry a Orlando Bloom 1
Autor: instagram Katy Perry a Orlando Bloom 1

 

Že je pár opět spolu přiznala kráska v květnu v pořadu America ´s Got Talent. Pár měl roční pauzu, během které se ale občas někde potkal. Podle zdroje, blízkého Orlandovi se pár rozešel, jelikož Kate se chtěla usadit a mít rodinu. Na to se herec necítil připravený. Po roce pauzy, ale zjistili, že bez sebe nemohou být. Svůj románek nejspíš znovu obnovili v České republice. Právě tady byli poprvé po rozchodu v únoru znovu načapáni. Katy tehdy přijela Orlanda navštívit, protože tu natáčel seriál “Carnival Row“.

Doufejme, že to tentokrát dvojici vyjde a třeba dojde i na vytouženou rodinu. Orlando už má z bývalého manželství s topmodelkou Mirandou Kerr syna Flynna. Katy je zatím bezdětná.

reklama