Katy Perry jako porotkyně v soutěži pod palbou kritiky. Vynutila si polibek od soutěžícího

Katy Perry a Benjamin Glaze
Katy Perry a Benjamin Glaze
instagram

reklama

Zpěvačka Katy Perry je pro letošní ročník jednou z porotkyň soutěže American Idol. Pěveckou soutěž sleduje celá Amerika, aby viděla vzestup další hvězdy z ulice. Zpěvačka ale nyní padla v nemilost. Proč? Vynutila si totiž polibek. Benjamin Glaze (19), který přišel soutěžit, se představil jako pokladník z obchodu Enid v Oklahomě. „Tu práci mám moc rád, často k nám chodí hezké dívky a vždycky mě pozdraví. Je to super práce,“ doplnil Benjamin. Pak se ho porotce Luke Bryan zeptal, zda nějakou dívku políbil. A Benjamin odpověděl velice dojemně. „Ne. Víte, ještě jsem neměl vážný vztah a tak jsem žádnou dívku nepolíbil.“ V tom Katy zakřičela: „Pojď sem!“, „Honem!“. Chlapec přistoupil k soudcovskému pultu s určitým respektem. Pak mu zpěvačka poručila, aby ji políbil na tvář. „To nic nebylo, pořádně“, stěžovala si. Když se Benjamin odhodlal, že zpěvačce na tvář "vlepí" ještě jednu pusu, Katy otočila hlavu a políbila ho na pusu. Chlapec se tak lekl, až si sednul doslova na zadek.

 

Komentáře pod videem okamžitě popovou hvězdu odsoudily. „Nemá žádné vychování. Jak může třiatřicetiletá ženská líbat devatenáctiletého kluka?“ divila se jedna divačka.

Mluvčí soutěže se za vtípek omluvil. Porotci jsou nuceni dělat si legraci, aby soutěž byla vtipná. A že se to ne každému může líbit, ale srdce má porota na pravém místě. Benjamin, který bohužel ani za polibek dál nepostoupil, v rozhovoru pro New York Times, řekl, že mnoho mužů by bylo za tu pusu rádo. „Já vyrůstal v konzervativní rodině a nebylo mi to příjemné,“ prřiznal mladík. Jako obtěžování, z kterého zpěvačku fanoušci obviňují, to ale nevidí.

reklama

reklama