Kde je ve Varech zubní pohotovost? Mela Gibsona bolí zub!

Je to tady! Vysvětlení, proč charismatický herec nebyl zrovna v nejlepší náladě po svém příletu do České republiky, je jednoduché. Mela totiž začal bolet zub!
Hvězda letošního festivalu v Karlových Varech Mel Gibson.
Hvězda letošního festivalu v Karlových Varech Mel Gibson.
Jiří Janoušek

reklama

Jako každý obyčejný smrtelník i hollywoodský herec má zdravotní problémy, nyní se u něj přihlásily bolesti zubů…a to ještě před odletem z Mexika, kde navštívil ordinaci lékaře a podstoupil operaci, která měla zánět v zubu odstranit. Informoval o tom server Novinky.cz.

To ale asi nestačilo, a tak se zubaři v Karlových Varech můžou začít těšit (nebo bát?), že k nim třeba modrooký herec vyrazí také. Pokud bolest bude opravdu neúprosná! Zubní pohotovost je v tomto lázeňském městě hned vedle karlovarské nemocnice, a tak by asi neměl být problém ji najít.

Pokud by ale Mel chtěl navštívit zubaře po 16:00, musel by si s ním asi domluvit soukromou schůzku, nebo najít jinou zubní pohotovost v kraji. A v jakých jiných městech Karlovarského kraje sídlí zubní pohotovosti? Rozpis stomatologických pohotovostí mají na speciální nonstop lince Krajského úřadu Karlovarského kraje.

Větší pravděpodobnost ale je, že se Mel nadopuje prášky, podobně jako včera večer, a prostě ten víkend ve Varech přežije...

Ve Varech se už uvařily tyto události:

Některé z přítomných dam měly opravdu odzbrojující výstřihy! Víte, která zaujala těmito zbraněmi?

Nebezpečné Karlovy Vary: Hádejte, kdo přijel na festival s takovou výzbrojí!

Krásné veselé blondýnky – Dagmar Havlová s Olgou Menzelovou na party v Grandhotelu Pupp

Celebritám v patách - VIDEO z luxusní párty v Puppu. Podívejte se tam!

 
Červený koberec 49. KVIFF – Jiří Bartoška s manželkou... Jako vždy neskutečně elegantní!

Žhavý červený koberec z Varů - Kdo, s kým, v čem, za kolik (FOTOGALERIE)

reklama

reklama