Kdo je ČESKÁ MISS 2015 Nikol Švantnerová? Miluje fotbal a trpěla anorexií!

Krásná brunetka Nikol Švatnerová (22) vyhrála soutěž krásy Česká Miss 2015! Rodačka ze Šumperka si těsně před obdržením titulu převzala i cenu Miss bikini za svoje nádherné křivky. Kvůli nim si ale nadšená fotbalistka dokonce prošla i anorexií!
Vítězka Nikol Švantnarová po boku Ivy Kubelkové
Vítězka Nikol Švantnarová po boku Ivy Kubelkové
Jiří Janoušek

reklama

Studentka ekonomie Nikol Švatnerová bojovala o titul královny krásy s číslem 5, které jí nakonec přineslo štěstí. V dětství chtěla být původně princeznou, v deseti letech na táboře dostala první pusu, ale pak naprosto propadla fotbalu.

Dodnes vzpomíná, jak jednou k Vánocům dostala od tatínka jeho brankářské rukavice: "Měla jsem z nich obrovskou radost! Odjakživa jsem blázen do fotbalu," směje se krásná brunetka, která se už roky věnuje modelingu.

Nikol je velká sportovkyně. Má to v rodině!

VIDEO: Přiznání finalistky České Miss: Anorexie mi zničila žaludek!

Kvůli němu si ale i pořádně vytrpěla. Trpěla anorexií a v touze stát se modelkou prý nejedla i dva týdny. Pak zkolabovala a zdravotní následky má dodnes. "Dodneška si vyčítám, že jsem se nechala tak zaslepit a zničila si žaludek,” svěřuje se Nikol. 

Nad anorexií ale, zdá se, zvítětila a právem vyhrála titul nejkrásnější dívky republiky. Podívejte se na její sexy fotky!

Pikoška na závěr: I když Nikol vypadá jako hodná holka, tak paní učitelka jí jednou do žákovské musela napsat poznámku! Za co? Stříkala vodu na spolužáky na záchodech!

SA

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!