Kdo je nejkrásnější ženou světa? První příčku ovládla bývalka Bena Afflecka!

Nejde jen o krásu. Žena by měla oplývat i jistým kouzlem a sex-appealem. A tuhle kombinaci rozhodně má herečka Jennifer Garner (47), která se podle magazínu People stala nejkrásnější ženou světa. Bývalá žena herce Bena Afflecka se přitom za krásnou nepovažuje.
Jennifer Garner
Jennifer Garner
Facebook/The Best Movies

reklama

Magazín People volí nejkrásnější ženu světa každoročně. Po Beyoncé, Jennifer Aniston a mnohých dalších letos ovládla anketu herečka, která není považována za prvoplánovou krásku. Nejkrásnější ženou roku se stala Jennifer Garner. Ani ona sama si krásná nikdy nepřipadala.

„Jako malá jsem nebyla taková ta hezká holčička. Nikdy jsem si nepřipadala atraktivní, prostě to nebylo součástí mého života,“ uvedla pro magazín People.

 

Jennifer je jasným důkazem, že i ženy mohou zrát jako víno. Herečka je snad krásnější než kdykoliv předtím!

Z jejího úspěchu má radost i bývalý manžel, herec Ben Affleck, se kterým má herečka tři děti. I přesto, že šla dvojice od sebe, pojí ji velmi vřelý a láskyplný vztah. Byla to právě Garner, kdo odvezl Bena do léčebny, když znovu propadl alkoholu.

Ben Affleck

Dojatý Ben Affleck: Po návratu z léčebny posílá slova plná díků své rodině

Jennifer Garner

Vyrůstala v Charlestonu v Západní Virginii. Jako dítě se věnovala baletu. V roce 1994 absolvovala Denisonovu univerzitu v Ohiu, kde původně studovala chemii, ale pak přešla na herectví. Místo plánovaného postgraduálu na univerzitě Yale zůstala v New Yorku, kde dostala příležitost jako záskok v broadwayské inscenaci Turgeněvovy hry Měsíc na vsi.

Prosadila se postavou agentky Sydney Bristow v dobrodružném akčním seriálu Alias (2001-2006), za kterou dostala Zlatý glóbus a nominaci na Cenu Emmy. Ve filmu zatím hraje převážně vedlejší úlohy, plachou ošetřovatelku Sandru ve válečném dramatu Pearl Harbor (r. M. Bay) či prostitutku Cheryl Ann v kriminální komedii Chyť mě, když to dokážeš.

reklama

reklama