Kdo miluje luxusní sexy prádlo? K vášni se přiznala i slavná zpěvačka

Sexy těla krásných modelek a urostlých tanečníků. Taková byla přehlídka luxusního spodního prádla, která tematicky vzdávala hold všem ženám. Na pódiu tím pádem nemohl chybět ani moderátor Leoš Mareš.
K nakousnutí
K nakousnutí
archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Letošní přehlídce Top Secret dominovala jedna z našich nejkrásnějších modelek Aneta Vignerová, která na molu předvedla naprosto dokonalou postavu. „Bylo mi ctí zde letos být. Mám tuto přehlídku moc ráda,“ přiznala po přehlídce Aneta, která dorazila na následný večírek v doprovodu přátel. „Stále jsem sama a nikterak mi to nevadí. Užívám si to.“ Vedle krásné Anety se na molu ukázala i Veronika Chmelířová-Procházková. I ona v prádle všem přítomným odhalila sexy postavu. „Jsem naštěstí štíhlá od přírody, takže dietami se nikterak nemusím trápit,“ prozradila Veronika, která z nové kolekce prádla byla doslova nadšená. „Moc se mi líbila. Sama jsem si vybrala hned několik kousků. Věřím, že se budu manželovi v prádle líbit,“ spiklenecky řekla modelka.

Jako čestný host přehlídky ani letos nechyběla Petra Faltýnová. Ta současně dělala doprovod moderátorovi večera, Leoši Marešovi. „Já jsem ráda, že jsem tu mohla být i s Leošem. Sama jsem přehlídku dříve šla a v posledních letech si to spíše užívám jako divák,“ nechala se slyšet Petra.

Největším překvapením byla přítomnost zpěvačky Heleny Vondráčkové, která též nevystupovala jako host akce, ale stala se její divačkou. „Miluji prádlo a navíc s pořadatelem připravujeme koncertní šňůru, takže jsem byla velmi ráda, že mě též pozvali do publika. Byla jsem okouzlena nejen krásou dívek, ale i oblečením a celkovou atmosférou,“ pochvalovala si Vondráčková.

Během přehlídky nechybělo ani několik hudebních vystoupení. Zazpívala například zlatá slavice 2012 Ewa Farná, choreograf YEMI, čokoládová kráska Esther Lubadiku a slovenská skupina Peter Bič Project.

A jak by se dala podle diváků popsat letošní akce? „Pompéznost, luxus a trapné chvíle.“ Těmito slovy většina diváků okomentovala dění módní přehlídky. Bohužel nádherný večer, plný sexy prádla a velkolepých doplňků dle předlohy bezkonkurečně slavnějších světových přehlídek Victoria´s Secret, zastínily trapné prostoje mezi jednotlivými úseky. Na to, že příprava jedné z nejočekávanějších akcí roku podle pořádající agentury trvala více jak čtvrt roku, se dal program určitě lépe vychytat.

-juf-

Mohlo by vás zajímat:

Gisele Bündchen navrhla kolekci spodního prádla a sama ji pak také nafotila

Svůdná Gisele Bündchen: Tohle sexy prádlo sama navrhla!

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Šílený trend: Krajkové prádlo pro muže

Riziko skryté v kalhotkách

Riziko skryté v kalhotkách: Pozor na nebezpečné spodní prádloReklama
Reklama