Kdo oblékl lepší svatební šaty? Amal nebo Angelina?

Minulý týden se Benátky proměnily v naprostou módní delikatesu poté, co nevěsta George Clooneyho Amal Alamuddin otevřela kufry, ze kterých vyndavala naprosté módní skvosty. Předčila tak Angelinu Jolie, která se vdávala jen měsíc předtím za Brada Pitta?
Kdo byl v den svatby krásnější?
Kdo byl v den svatby krásnější?
facebook

reklama

Amul Alamuddin se vdávala v šatech od návrháře Oscara de la Renty.

Její garderoba byla dlouho očekávaným překvapením pro mnohé zúčastněné. Není tajemstvím, že se návrháři předháněli v tom, kdo tuto britskou krásku na její velký den oblékne. Amal Alamuddin zvolila klasickou pompézní róbu z dílny Oscara de la Renry, přestože se dlouho mluvilo o tom, že jejím favoritem  se staly šaty Alexandra McQueena. „Zvolila jsem si tento model, protože skvěle vystihuje náš obřad: krásný, tradiční a nenahraditelný,“ svěřila se britská právnička americké edici Vogue. Celé šaty byly pošité drobnými křišťálovými květinami a výšivkami.

Angelina Jolie vsadila na zcela jiný vzhled. Sáhla po modelu italské návrhářky Donatelly Versace, závoj však nechala pokreslit svými ratolestmi.

Angelina Jolie všechny překvapila, když se zahalila do závoje, který byl ozdoben kresbami jejích šesti dětí. Malůvky návrháři obkreslili a našili na jemný závoj. Angelina Jolie již jednou prohlásila, že se provdá za Brada Pitta, až když na tom budou trvat její děti. Módní doplněk byl zajímavý a netradiční ozdoba působila velice dojemně. Spousta módních kritiků však šaty  zhodnotila negativně. Prý působily jako stránka z komiksu.

TIP REDAKCE:

Svatby, svatby, svatby: Všechno o tom, jak nachystat tu nejkrásnější i spoustu informací o seriálu Svatby v Benátkách najdete TADY.

Mohlo by vás zajímat:

Nejhorší svatební šaty všech dob!

GALERIE: Nejhorší svatební šaty! Podívejte se, do čeho se nevěsty dobrovolně navlékly....

 

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Vkusné, nebo otřesné? Erotické svatební šaty

Netradiční aktéři večera

Smrtka, fousatá žena a necudný Clinton. 24 vtipných vývrtek

 

I napodruhé v bílém...

Válka nevěst jménem Iveta Bartošová. Není svatba jako svatba

 

Moderátorka Bára Kozáková je dnes k nepoznání
Autor: archiv Moderátorka Bára Kozáková je dnes k nepoznání
Svatba Kim
Svatba Kim

reklama

reklama