Kdo se probojoval do stovky nejvlivnějších osobností?

Každoroční událost, kdy se v New Yorku shromažďuje sto nejvlivnějších osobností, se konala právě včera. A nehemžilo se to tam jen celebritami, ale také osobnostmi ze světa zábavy, politiky, sportu nebo umění. Tak se pojďme podívat, kdo se na seznam probojoval.
25. 4. 2018 TOP STAR: JENNIFER LOPEZ SI VYDOBYLA SVÉ MÍSTO V ŽEBŘÍČKU STOVKY NEJVLIVNĚJŠÍCH LIDÍ PODLE ČASOPISU TIME
25. 4. 2018 TOP STAR: JENNIFER LOPEZ SI VYDOBYLA SVÉ MÍSTO V ŽEBŘÍČKU STOVKY NEJVLIVNĚJŠÍCH LIDÍ PODLE ČASOPISU TIME

reklama

Jennifer Lopez, která si vydobyla své místo v žebříčku stovky nejvlivnějších lidí podle časopisu TIME včera opět oslnila nejednoho muže - hluboký výstřih a dlouhý rozparek už k ní prostě patří. „Je mi ctí a nemohu tomu uvěřit. Když se podíváte na seznam, jaké osobnosti tam jsou, tak je to pro mě velmi vzrušující," reagovala JLo.

 

Candid red carpet moment...#time100gala

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo),

A nechyběla ani Nicole Kidman, kterou doprovázel její manžel! A to i přesto, že se u nich sem tam mluví o manželské krizi. „Je to pro mě neuvěřitelná čest a jsem vděčná, že tu jsem. Těším se na setkání s ostatními lidmi," prohlásila herečka.

Zastoupení v prestižní stovce těch nejvlivnějších z nejvlivnějších měl také zpěvák Shawn Mendes, Kesha nebo americká aktivistka Tarana Burke. Na své si přišli ale i sportovci. „Myslím, že letos je na seznamu 45 žen - nejvíc za celou dobu. Je tu celkově tolik silných a smýšlejících lidí a je mi ctí být dnes večer s nimi," pronesla Lindsey Vonn.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!