Kdo všechno prošel postelí sukničkáře Micka Jaggera?

Jeho postelí prošly tisíce žen a jejich přesný počet nezná ani on sám. Frontman britské kapely Rolling Stones Mick Jagger, zůstává navzdory svému věku duchem mladý, nezkrotný a v rozkroku veselý!
Mick Jagger
Mick Jagger
instagram

reklama

Marsha Hunt

Tato americká herečka a zpěvačka porodila Mickovi jeho první dítě, dceru Karis. Krátce po porodu ale Marshu opustil kvůli jiné ženě.

 

The electric #marshahunt with Mick Jagger's first born Karis. Black History Month 06

Příspěvek sdílený Jenny Brown (@ohnoyoko_),

Bianca Pérez-Mora Macias

Právě ona byla důvodem, proč odešel od Marshy a čerstvě narozené dcerky. O sedm let mladší Biancu potkal na party po koncertě. Zbláznil se do ní natolik, že si jí v květnu 1971 v Saint-Tropez vzal. Společně se jim narodila jeho další dcera Jade. Po sedmi letech se ale rozvedli. Důvodem byla překvapivě Mickova nevěra.

Jerry Hall

Nádherná modelka Micka rozvedla a během hinduistického obřadu si ho sama vzala. Po čase ho i ona přestala bavit a tak manželství prohlásil za neplatné. Malou útěchou jí bylo, že Micka oškubala o více než 377 milionů dolarů. Společně mají čtyři děti.

Luciana Gimenez

Modelku vystřídala další modelka, která na krachu předchozího vztahu měla částěčně podíl. I z tohoto vztahu vzešlo dítě – syn Lucas. K jeho otcovství se však Jagger nehlásil. Usvědčily ho až testy DNA.

 

@lucianagimenez @lucasjagger #lucianagimenez #lucasjagger

Příspěvek sdílený Brilha luciana gimenez (@brilhalucianagimenez),

Angelina Jolie

S touto krásnou herečkou se Mick Jagger seznámil na natáčení klipu k písni Anybody Seen My Baby. Tentokrát to byla ale Angelina, která Micka pustila k vodě.

Carla Bruni

Bývalá topmodelka kosila jednoho slavného muže za druhým. Před Jaggerem chodila s muzikantem Erikem Claptonem. Mick mu jí však přebral. Vztah ale netrval dlouho. Carla nakonec skončila v náruči bývalého francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho.

Carla však nebyla jediná, kterou Mick přebral svému kamarádovi. Pat Andrews byla přítelkyně jeho kolegy z Rolling Stones Briana Jonese a Anita Pallenberg, tehdy přítelkyně jeho dalšího kolegy z kapely Keitha Richardse. Poměr měl i s manželkou zpěváka Davida Bowieho Angelou, s milenkou zpěváka Jimiho Hendrixe Devon Wilson nebo s milenkou zpěváka Roda Stewarta Sabrinou Guinness. No, jo. Svět je malý.

L’Wren Scott

S módní návrhářkou chodil Mick dlouhých třináct let. Jejich vztah skončil bohužel tragicky, když se v roce 2014 L’Wren oběsila. Nezanechala po sobě žádný dopis na rozloučenou a veškerý majetek odkázala Mickovi.

Melanie Hamrick

Poslední oficiální partnerkou je tato jedenatřicetiletá baletka. S ní má své osmé dítě, ročního syna Deverauxe, kterého měl ve svých třiasedmdesáti letech! Mike Melanii slíbil, že až do jeho osmnáctých narozenin jí bude platit 400 tisíc korun měsíčně.

Noor Alfallah

Nejnovějším objevem má být tato teprve dvaadvacetiletá producentka. Holt ani věkový rozdíl 52 let není překážkou.

 

#EtiquetaCaribe Mick Jagger tiene nueva novia, hija de un millonario y 52 años menor. #NoorAlfallah. La nueva novia de #MickJagger es hija de un millonario kuwaití. Jagger y Noor pasaron juntos varias noches en un piso ubicado a las afueras de #París. “Mick todavía tiene su legendario encanto, pero incluso la banda estaba sorprendida de que alguien tan joven y bella como Noor viniera a París a verlo”, dijo al diario The Sun una fuente cercana al grupo. Según la misma fuente, “Noor tiene mucha confianza en sí misma y es una joven que está muy bien educada, así que se adaptó perfectamente a todos los lugares de lujo a los que ambos fueron invitados”. #SabiasQue Noor tiene la edad de las nietas de Jagger: Assisi (25) y Amba (21) son las hijas de Jade Jagger (46). Y Assisi ya lo hizo bisabuelo. Leer mas aquí  https://t.co/NoxZE8PGpA www.etiquetacaribe.com.ve #Entretenimiento #Farandula #Actualidad #RedesSociales #Tendencias #Likeforlike #Follow4Follow #MarketingDigital #InstaVe #Follow4Follow #Internacional #InstaEtiquetaCaribe

Příspěvek sdílený Etiqueta Caribe (@etiquetacaribe),

Mick Jagger měl mít údajně poměr i s Češkou, modelkou Janou Rajlich. A kdo ví, zda jeho sex-appealu nepodlehne nějaká další. Už zítra totiž vystupuje s kapelou Rolling Stones v pražských Letňanech!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!