Kdo ze slavných si ujíždí na seznamkách?

Dneska není žádnou novinkou, že si lidé shání své životní lásky přes internet. Oslovit někoho přes sociální síť chce přeci jen méně odvahy, než pozvat dámu na kávu na ulici.  Hitem posledních pár let jsou seznamky. Ale už ne klasické, nýbrž rovnou aplikace.
Drew Barrymore
Drew Barrymore
instagram

reklama

Zadáváte si kilometry, do kterých jste ochotni svou lásku hledat. Přijatelné věkové rozmezí. A pak už dáváte “lajky“ a když se poštěstí, dostanete i nějakou tu milou zprávu. Tuto formu hledání štěstí si oblíbily i světové hvězdy.

Když pojedete na dovolenou do Hollywoodu a zapnete tam svou aplikaci, může na vás vyskočit třeba zpěvačka Demi Lovato. Ta patří k velkým propagátorkám aplikace Raya. „Nemůžete vyhrát, když nehrajete hru,“ okomentovala svou novou vášeň zpěvačka v dokumentu o svém životě.

 

Yesterday we watched our future march for a greatereveragain #MarchFor@kevinmazur

Příspěvek sdílený Demi Lovato (@ddlovato),

 

Komediální  herečka Amy Schumer, kterou znáte třeba z filmu “Dámská Jízda,“ našla svého bývalého přítele také přes Rayu. Pár spolu randil dva roky. Herečka vše detailně popsala ve své knize „Girl with the Lower Back Tattoo.“ Dnes je šťastně vdanou paní. Svého manžela, šéfkuchaře Chrise Fischera ale na seznamce nepotkala.

 

 

@robandlindsayweddings

Příspěvek sdílel uživatel @ amyschumer,

 

Rayu využívá i herečka Drew Barrymore. Přiznala se k tomu v živém vysílání Ellen DeGeneres show. „Můj bývalý manžel Will Kopelman mi jednoho dne volal. Sakra, proč jsi na Raya? No a já se ptám. Odkud to víš? Vyskočil mi tvůj profil na telefonu, řekl mi,“ popisovala vtipně herečka. „A to jsem tam byla čtyři dny,“ smála se.

To zpěvačka a občasná herečka Hilary Duff je zase zastánkyní Tinderu. Dokonce ji natolik pohltil, že se jím inspirovala v nové písni “Sparks“.

 

V roce 2013 si herečka Lindsay Lohan na sociální síti udělala srandu ze svého bratra Michaela, že má profil na Tinderu. Tím se ale nešikovně usvědčila, že má taky jeden.

 

 

 

Příspěvek sdílený Lindsay Lohan (@lindsaylohan),

reklama

reklama