Kdo ze světových hvězd zažil ve škole šikanu?

Tak tyhle hvězdy datum 1. září nenáviděly. Bylo to pro ně skutečné peklo a začátek mučení, které trvalo po dobu celého školního roku. Budoucí sex symboly na základních školách pořádně trpěly a možná, že právě proto na sobě tolik pracovaly a dostaly se tam, kde jsou dnes.
Hollywoodské hvězdy
Hollywoodské hvězdy
instagram/@rakishwanderer

reklama

George Clooney (57)

Přezdívku Frankenstein si herec vysloužil kvůli své nemoci Bellova obrna. Jde o genetické onemocnění, které zdědil George po svém otci. Skoro celý rok chodil Clooney s ochrnutou polovinou obličeje a nemohl otevřít levé oko. ‚‚Bylo to nejhorší období mého života,‘‘ postěžoval si roku 2003 pro vydání The Mirror. 

George Clooney
Autor: instagram/@hanife269 George Clooney
George Clooney dnes.
Autor: instagram/@gaywithdaddyissues George Clooney dnes.

Leonardo DiCaprio (43)

Budoucí sex symbol šikanovali ve škole a přezdívali mu Zpomalenec. Šlo o to, že měl Leo problémy s prospěchem a docházkou. 

Leonardo DiCaprio
Autor: instagram/@leonardodicaprio Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
Autor: instagram/@leonardcdicaprio Leonardo DiCaprio

Julia Roberts (50)

Žába - to byla jedna z nejmírnějších přezdívek této dívky na základní škole. Když se ale Julia dostala do vyšších ročníků na střední, začala nosit šortky a díky odhaleným nožkám se stala nejoblíbenější studentkou školy mezi chlapci. 

Julia Roberts
Autor: facebook/Julia Roberts Julia Roberts
Julia Roberts
Autor: instagram/@juliaroberrts Julia Roberts

Sylvester Stallone (72)

Při porodu museli lékaři vytahovat Stalloneho kleštěmi. Následkem toho byla polovina jeho obličeje ochrnuta. Kvůli tomu trpěl Sylvester i vadou řeči a posměch ze strany krutých spolužáků na sebe nenechal dlouho čekat. Hercovou největší můrou bylo zkoušení u tabule, kdy po něm ostatní chlapci pořvávali Quasimodo. 

Sylvester Stallone
Autor: instagram/@theslystallone Sylvester Stallone

 

Sylvester Stallone
Autor: facebook/Sylvester Stallone Sylvester Stallone

 

Irina Shayk (32)

‚‚Nikdy jsem se klukům nelíbila. Ve škole mi říkali, že jsem tyč, protože jsem byla vysoká a hubená. Navíc jsem byla tmavší a měla jsem velké rty,‘‘ přiznala modelka pro časopis Hello!. Je tomu skutečně tak. To, co dnes přináší Irině milionové honoráře bylo dříve terčem posměchu.

Irina Shayk jako malá.
Autor: instagram/@1irinashayk Irina Shayk jako malá.
Irina Shayk
Autor: instagram/@irinashayk Irina Shayk

Rosie Huntington-Whiteley (31)

Dvakrát byla označena za nejvíce sexy dívku planety a ulovila jednoho z nejatraktivnějších herců současnosti. I přesto byla jako malá obětí šikany. ‚‚Ve škole se pořád smáli tomu, jak vypadám. A docela krutě,‘‘ vypráví modelka. ‚‚Především byly terčem posměchu mé rty, protože byly moc velké. A prsa jsem měla naopak malá.‘‘ Podle jejích slov se jí dívky smály na každém kroku a dokonce jí podkopávaly nohy a vylévaly jí pití na hlavu. Později přišly i výhružky fyzického charakteru. V dívčiných 17 letech ale vše skončilo, protože Rosie získala svou první pracovní nabídku v oblasti modelingu.

Rosie Huntington-Whiteley
Autor: instagram/@rosie.huntington Rosie Huntington-Whiteley
Rosie dnes.
Autor: instagram/@rosie.huntington Rosie dnes.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!