Kdysi nejkrásnější holčička světa boduje i jako dospělá: Její tvář je stále tou nejkrásnější!

Ať už jako malá nebo téměř dospělá - stále drží prim v žebříčku nejkrásnějších tváří světa. Francouzku Thylane Blondeau (17) zná celý svět už od jejích 6 let, kdy její fotka vyrazila dech snad každému. Nádherná tvář holčičky byla právem ověnčena titulem „Nejkrásnější tvář světa“. A nic se nezměnilo ani o 11 let později. Thylane je podle odborníků stále děvče s nejkrásnější tváří světa!
Thylane Blondeau
Thylane Blondeau
Instagram/Thylane Blondeau

reklama

Modré oči, plné rty a výraz andílka s ďáblem v těle. To přesně byla a stále je Thylane Blondeau - Francouzka, která s modelingem začala už ve svých čtyřech letech. O dva roky později svět obletěla fotografie, díky které se Thylane stala dítkem s nejkrásnější tváří na světě. Ve stejném roce se stala tváří módního magazínu Vogue a její kariéra strmě stoupala vzhůru.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Thylane (@thylaneblondeau),

 

Ne všechny děti mají to štěstí, že vyrostou do krásy. To však není případ krásné Thylane. Ta je i o 11 let později stále tou kráskou, kterou byla jako malá. A o tom, že si nevymýšlíme, svědčí i fakt, že sedmnáctiletá modelka získala opět titul Nejkrásnější tváře světa. „Pořád tomu sama nemůžu uvěřit. Moc děkuji všem, kteří pro mě hlasovali. Nikdy by mě to nenapadlo. Jsem vám všem moc vděčná,“ napsala na svém Instagramu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Thylane (@thylaneblondeau),

 

Krásná Thylane má kariéru skvěle rozjetou a před sebou ještě spoustu let, stále může zářit jako modelka, které se jako vůbec první na světě podařilo získat titul Nejkrásnější tvář hned dvakrát!

Anna Knyazeva - nová nejkrásnější holčička na světě 1

GALERIE: Nejkrásnější holčička na světě našla nástupkyni! Teprve 6letá dívka se stala fenoménem módních přehlídek

V minulosti se tímto oceněním mohly pyšnit například Gwyneth Paltrow či Meg Ryan.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!