Keith Flint spáchal sebevraždu! Důvodem je pravděpodobně rozvod

Ikonický zpěvák Keith Flint, který byl v pondělí ve svém domě nalezen mrtev, spáchal sebevraždu. Důvodem měl být údajně zejména rozvod s manželkou Mayumi Kai.
Keith Flint
Keith Flint
twitter.com/MetalHammer

reklama

Kvůli rozvodu byl nucen prodat svůj milovaný domov v Essexu. Jeho hodnota se vyšplhala k neuvěřitelné částce - téměř 45 miliónů korun. Dům totiž patřil i jeho manželce, která si na něj nárokovala polovinu. Podle nejnovějších informací, hospoda, kterou mimo jiné vlastnil, se topila v dluzích, což bylo ovšem vzhledem k jeho příjmům zanedbatelné.

Zemřel zpěvák kapely The Prodigy, Keith Flint. 1
Autor: profimedia.cz Zemřel zpěvák kapely The Prodigy, Keith Flint. 1

Skupina zveřejnila i oficiální prohlášení: „S obrovským šokem a smutkem zároveň vám oznamujeme úmrtí našeho bratra a nejlepšího kamaráda Keitha Flinta. Byl to neuvěřitelný průkopník, inovátor a legenda. Bude nám navždy chybět. Děkujeme, že respektujete soukromí všech, kterých se tato ztráta dotýká.“

Keith Flint

Zemřel Keith Flint (†49), zpěvák legendárních The Prodigy

Podle nejnovějších informací deníku The Sun spadl do depresí kvůli rozvodu a začal znovu užívat drogy. Kdysi to byla právě jeho manželka, která ho ze závislostí zachránila. Jeho bývalá žena byla v době smrti v Japonsku. Zpěvák se svěřil časopisu The Times, že se svým životem již několikrát hazardoval, avšak k sebevraždě se nikdy neodvážil.

Keith Flint
Autor: twitter.com/Mixmag Keith Flint

„Jel jsem na koksu a dost jsem pil. Užíval jsem i několik léků naráz a bylo mi to jedno. Srovnal jsem si různé prášky do řady a prostě jsem si je postupně bral až do doby, než jsem o sobě nevěděl,“ svěřil se Flint. Ovšem v rozhovoru z roku 2015 se zpěvák svěřil, že by byl schopný spáchat sebevraždu. „Vždycky jsem měl v sobě takovou věc... až budu mít dost, zabiju se,“ řekl magazínu FHM. 

Zemřel zpěvák kapely The Prodigy, Keith Flint. 5
Autor: profimedia.cz Zemřel zpěvák kapely The Prodigy, Keith Flint. 5

Flint se oženil s japonskou modelkou v roce 2006. Dvojice spolu měla několik psů a bydlení na venkově si užívala. „Moje žena miluje tento dům, jeho lokalitu, psy a celkově zvířata, která jsou kolem našeho obydlí, ať už je to jelen nebo liška,“ svěřil se kdysi zpěvák.

reklama

reklama