Kensingtonský palác: Meghan Markle a princ Harry už mají vánoční strom!

Toto jsou poslední dny, které stráví královská rodina pohromadě v Nottingham Cottage. A proč? Protože příští rok se Meghan s Harrym stěhují do Frogmore Cottage ve Windsoru.
Meghan Markle a princ Harry
Meghan Markle a princ Harry
twitter.com/mellyindc

reklama

Kensingtonský palác je jedna z nejsledovanějších rezidencí světa. Na oficiálním Twitteru byl zveřejněn vánoční strom, který zdobí toto obrovské sídlo. Kensingtonský palác je proslulý hned několika významnými členy královské rodiny, včetně Kate Middleton a prince Williama, ale i Meghan Markle a prince Harryho. No a nesmíme zapomenout na princeznu Eugenie.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Kensington Palace (@kensingtonroyal),

 

Vévodkyně ze Sussexu se s princem Harrym po novém roce plánuje stěhovat do Frogmore Cottage ve Windsoru. Hlavním důvodem je narození nového potomka, a pravděpodobně pro něj chtějí větší soukromí.

Meghan Markle

British Fashion Awards: Victoria Beckham, Kendall Jenner, Kaia Gerber, Rosie Huntington i Meghan Markle!

Vánoce oficiálně dorazily i do britské královské rodiny a Meghan s Harrym si užívají poslední týdny v Nottingham Cottage, kam se přistěhovali jako novomanželé a budou si tam užívat poslední dny před stěhováním. Příští Vánoce si tak užijí pravděpodobně o samotě bez Kate a Williama, ale již jako novopečení rodiče s malým královským miminkem.  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Meghan Markle (@meghanmarkle_official),

 

Meghan je nyní v šestém měsíci těhotenství a své bříško ukázala na nedávné sešlosti British Fashion Awards, kde měla na sobě úzké černé šaty. Miminko se má narodit začátkem jara příštího roku.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!