Kensingtonský palác: Meghan Markle a princ Harry už mají vánoční strom!

Toto jsou poslední dny, které stráví královská rodina pohromadě v Nottingham Cottage. A proč? Protože příští rok se Meghan s Harrym stěhují do Frogmore Cottage ve Windsoru.
Meghan Markle a princ Harry
Meghan Markle a princ Harry
twitter.com/mellyindc

reklama

Kensingtonský palác je jedna z nejsledovanějších rezidencí světa. Na oficiálním Twitteru byl zveřejněn vánoční strom, který zdobí toto obrovské sídlo. Kensingtonský palác je proslulý hned několika významnými členy královské rodiny, včetně Kate Middleton a prince Williama, ale i Meghan Markle a prince Harryho. No a nesmíme zapomenout na princeznu Eugenie.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Kensington Palace (@kensingtonroyal),

 

Vévodkyně ze Sussexu se s princem Harrym po novém roce plánuje stěhovat do Frogmore Cottage ve Windsoru. Hlavním důvodem je narození nového potomka, a pravděpodobně pro něj chtějí větší soukromí.

Meghan Markle

British Fashion Awards: Victoria Beckham, Kendall Jenner, Kaia Gerber, Rosie Huntington i Meghan Markle!

Vánoce oficiálně dorazily i do britské královské rodiny a Meghan s Harrym si užívají poslední týdny v Nottingham Cottage, kam se přistěhovali jako novomanželé a budou si tam užívat poslední dny před stěhováním. Příští Vánoce si tak užijí pravděpodobně o samotě bez Kate a Williama, ale již jako novopečení rodiče s malým královským miminkem.  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Meghan Markle (@meghanmarkle_official),

 

Meghan je nyní v šestém měsíci těhotenství a své bříško ukázala na nedávné sešlosti British Fashion Awards, kde měla na sobě úzké černé šaty. Miminko se má narodit začátkem jara příštího roku.

reklama

reklama