Kevin Spacey přiznal svou orientaci: Jsem gay! Prohlásil poté, co ho kolega obvinil ze sexuálního obtěžování

Jeden z nejlepších hollywoodských herců současnosti, Kevin Spacey (58) čelí obvinění ze sexuálního obtěžování. Dávný incident vytáhl na světlo jeho herecký kolega Anthony Rapp, kterého měl Spacey před 30lety obtěžovat. Na to konto herec přiznal, že je gay.
31. 10. 2017 TOP STAR: HEREC KEVIN SPACEY PŘIZNAL KE SVÉ SEXUÁLNÍ ORIENTACI
31. 10. 2017 TOP STAR: HEREC KEVIN SPACEY PŘIZNAL KE SVÉ SEXUÁLNÍ ORIENTACI

reklama

Americký oscarový herec Kevin Spacey vydal na svém Twitteru prohlášení, ve kterém mimo jiné přiznává, že je homosexuál. Své tajemství se rozhodl prozradit, aby reagoval na vyjádření svého hereckého kolegy Anthony Rappa. Ten médiím prozradil, že když ve svých 14 letech natáčel film právě s Kevinem Spaceym, slavnější kolega ho pozval na večírek, kde nakonec zůstali jen oni dva. Poté ho měl Kevin vzít do náruče a odnést do postele, kde ho namol opilý Spacey zalehnul. Rapp opilého herce ze sebe shodil a co nejrychleji odešel.  S tímto zážitkem se Anthony Rapp svěřil pro server BuzzFeed.

Kevin Spacey
Autor: facebook/Kevin Spacey Kevin Spacey

Slavný herec z filmu Americká krása a hlavní představitel stále populárnějšího seriálu „Dům z karet“, se k celé situaci také vyjádřil, a to na svém Twitteru. Spacey se veřejně omlouvá svému mladšímu kolegovi s tím, že si sice tento incident nepamatuje, protože se stal před více jak 30 lety, ale je mu líto, že způsobil Anthonymu jakékoliv trauma. V prohlášení také dodává, že měl ve svém životě vztahy jak se ženami, tak i muži. Nakonec dodal, že je gay.

přiznání slavného herce
Autor: Twitter/Kevin Spacey přiznání slavného herce

Novinka o populárním herci doslova obletěla svět. Velká většina lidí z branže i mimo ní, stojí při Kevinovi, ale televizní stanice Netflix, která vysílá oblíbený seriál „Dům z karet“ se rozhodla seriál ukončit. „Dům z karet“ skončí po šesté sérii, která se právě natáčí.

Anthony Rapp
Autor: facebook/Anthony Rapp Anthony Rapp

Pro herce jsou poslední dny opravdu křest ohněm a my mu proto přejeme, aby se brzy situace uklidnila a jeho kariéra se nerozsypala jako "dům z karet". 

reklama

reklama