Kim Cattrall a Sarah Jessica Parker jsou ve válce a padají tvrdá slova!

„Jsi pokrytec," vzkázala Kim Jessice! Už nějaký ten pátek každý z nás ví, že kamarádství, které panovalo mezi hlavními představitelkami ve slavném seriálu Sex ve Městě, je v reálném životě poněkud jiné. Hlavně mezi nejoblíbenějšími postavami, Samanthou a Carrie kamarádské vztahy rozhodně nekvetou. Spíše naopak, podle některých se jedná doslova o nenávist.
Sex ve Městě
Sex ve Městě
instagram

Vše potvrdil včerejší příspěvek herečky Kim Cattrall, která reagovala na podporu k tragické smrti jejího bratra. Ten byl nejdříve pohřešován a následně nalezen mrtvý. Fanoušci a kolegové vyjadřovali svou soustrast, za kterou Kim srdečně poděkovala. Jenže všechny překvapila reakcí na slova své kolegyně Sarah Jessicy Parker.

 

Seriálová Carrie napsala: „Nejdražší Kim, má láska a soustrast směřuje k Tobě a nejbližším. Pokoj Tvému milovanému bratrovi."

Kim odpověděla veřejně na své instagramové zdi: „Moje matka se mě dnes ptala, kdy už Ti konečně ta pokrytecká Sarah dá pokoj? Tvým neustálým připomínáním se, se mi vrací vzpomínky na to, jak krutá jsi. Dovol mi tedy, abych to osvětlila, pokud ještě jasno nemáš. Ty nejsi má rodina. Ani můj přítel. Přestaň naši rodinnou tragédii využívat k tomu, abys ze sebe udělala hodnou holku,“ reagovala tvrdě zdrcená Kim.

Instagram Kim Cattrall
Instagram Kim Cattrall
instagram

To, že herečky měly mezi sebou spory, se vědělo. Nikdo ale netušil, jak moc se nesnášejí. O špatných vztazích se začalo spekulovat, když bylo herečkám nabídnuto účinkování ve třetím pokračování filmu Sex ve Městě. Tehdy byla hlavně Kim ta, která razantně odmítla. Důvodem podle všeho měl být honorář. Sarah měla být ohodnocena daleko víc než její tři kolegyně. Už za první film prý Jassica obdržela 10 miliónů dolarů, Kim 5 miliónů a Cynthia Nixon s Kirstin Davis pouhé 2 milióny. Během natáčení seriálu se také objevovaly trhliny. Kromě peněz se seriálové Samanthě nelíbily sexuální scény. Zatímco ona každou z nich točila bez podprsenky, Carrie měla sex vždy ve spodním prádle.

Před dvěma lety Cattrall v rozhovoru s Piers Morganem jasně řekla: “Jediné, co jsme měly společného, byl seriál. Ne přátelství. Seriál je pryč. Nadobro pryč. Jen by bylo bývalo fajn, kdyby Sarah byla hodnější.“

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama