Kim Kardashian a Kanye West mají čtvrtého potomka: Jmenuje se Žalm!

Psalm, v překladu Žalm. Tak přesně takové jméno dali manželé Kim Kardashian a Kanye West svému v pořadí již čtvrtému potomkovi. Toho jim na svět přivedla náhradní matka. Z původního plánu pojmenovat chlapečka Rob nakonec sešlo a rodiče se opět rozhodli pro něco extra.
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Instagram/Kim Kardashian West

reklama

Plný dům dětí se nejspíš rozhodli mít manželé Kim Kardashian a Kanye West. Jak jinak si vysvětlit, že již podruhé využili „služeb“ náhradní matky, která jim nedávno přivedla na svět syna Žalma.

 

 

Psalm, v překladu Žalm, je jen další z řady netradičních jmen, ve kterých si manželé doslova libují. Jeho starší sourozenci se jmenují North, Saint a Chicago, proto Žalm, jenž je označením pro modlitební písně ze Starého zákona, vlastně není taková výstřednost.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@kimkardashian),

 

Přitom původně se Kim líbilo jméno Rob, ale podle informací serveru BBC byl Rob nakonec příliš obyčejným jménem pro jejího synáčka.

Podle slov americké hvězdy je malý Žalm velmi podobný své starší sestřičce Chicago, která se narodila teprve před rokem.

Kim Kardashian

Tak to tu ještě nebylo: Kim Kardashian se chce stát právničkou!

Pro Kanyeho Westa je propojení náboženství a hudby typické a není proto divu, že s výběrem jména pro jejich novorozené děťátko ihned souhlasil.

reklama

reklama