Kim Kardashian – Fakt ujetá žádost o ruku

Pronajatý stadion, padesátičlenný orchestr, prsten nedozírné ceny… Zkrátka kýč jak bič. Taková byla žádost o ruku, kterou si užila hvězdička Kim Kardashian.
Kim Kardashian vyfotila svůj obdařený zadek
Kim Kardashian vyfotila svůj obdařený zadek
facebook

reklama

Americká televizní hvězda Kim Kardashian (33) se na sociální síti svým fanouškům pochlubila zásnubním prstenem, který v pondělí dostala od rappera Kanyeho Westa (36).

Prostřednictvím Facebooku ukázala 15karátový diamantový prsten z dílny Lorraine Schwartz. Na fotografii je vidět i obrazovka s nápisem "PLEEEASE MARRY MEEE!!!" (Prosím, vezmi si mě, pozn. red.). K fotografii připsal jednoduchý komentář: „ANO.“

West svou vyvolenou požádal o ruku v den jejích 33tých narozenin na baseballovém stadionu AT&T Park v San Francisku, který si pro tuto příležitost pronajal. Stadion byl prázdný, s výjimkou nejbližších přátel a rodiny, což bylo pro Kim překvapení.

Velkolepou žádost o ruku doprovodil padesátičlenný orchestr, který nejdříve zahrál píseň Young and Beautiful od Lany Del Rey a následně Knock You Down, který West nahrál s Keri Hilson a Ne-Yom. Nakonec byl zapálen famózní ohňostroj.

Kardashian má už za sebou dvě manželství s hudebním producentem Damonem Thomasem (2000–2004) a basketbalistou Krisem Humphriesem, se kterým byla pouhých 72 dní. Poté požádala o rozvod. S Kanyem Westem se dala dohromady v dubnu 2012, přičemž v prosinci téhož roku oznámili, že spolu čekají dítě. V červnu se jim narodila dcera, která dostala jméno North.

-juf-

Poslední úpravy si Helena Vondráčková ještě překontrolovala

Exkluzivně: Helena Vondráčková a její touhy

Tomáš nazpíval s Krajčem hit Cesta

Obvinění: Ukradli Klus s Krajčem svůj slavný hit Cesta?

Václav Neckář

Slavný režisér vítal Václava Neckáře mezi starce. Co přáli ostatní?

Whitney Houston jako živá jen osm týdnů - Obrázek 3

Whitney Houston jako živá: Jen osm týdnů


reklama

reklama