Kim Kardashian: Manžel ji natřásal polonahou na motorce. VIDEO!

Pěkně žhavé video s Kim Kardashian v hlavní roli začalo kolovat internetem. Její snoubenec, raper Kanye West, si svoji kyprou Kim vlastnoručně vysvléknul i z podprsenky a použil do nejnovějšího klipu Bound 2.
Raper West natřásal snoubenku Kim Kardashian nahoře BEZ!
Raper West natřásal snoubenku Kim Kardashian nahoře BEZ!
isifa.com

reklama

Z Kim je k vidění opravdu většina toho, co by měla ukazovat Kanyemu jen v soukromí ložnice. Ačkoliv pánové při pohledu na její křivky s tímto doporučením asi moc souhlasit nebudou.

Místo toho vzal Kanye svou snoubenku na pěkně dlouhou hanbatou jízdu. Od siluety se děj posune až k pikantním záběrům, během kterých rapper deklamuje, že: "Jedna dobrá holka má hodnotu tisíce ku--v."

Rapper ukázal svůj nejnovější provokativní klip poprvé v televizní talk show moderátorky Ellen DeGeneres, jeho režisérem je známý umělec Nick Knight.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kenye West

Mohlo by vás zajímat:

Kim Kardashian vyfotila svůj obdařený zadek

Kim Kardashian – Fakt ujetá žádost o ruku

Kim Kardashian licituje o cenu za fotky své dcery

Kim Kardashian: Za tři miliony ani nevstanu z postele

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!