Kit Harington opustil léčebnu a vrátil se domů!

Představitel Jona Snowa z nejsledovanějšího seriálu Hra o trůny je zpět ve svém domově v Londýně. Britský herec v léčebně bojoval s alkoholismem a stresem. Nyní je prý opět fit a zdráv!
Kit Harington
Kit Harington
instagram/@iemmys

reklama

Jeho mluvčí potvrdil britskému deníku Daily Mail, že herec podstoupil speciální léčbu v zařízení v Connecticutu. Harington podle informací z okolí páru pobýval v zařízení od dubna. Měsíční pobyt stojí v přepočtu téměř tři miliony korun, což však zrovna představitele Jona Snowa trápit nemusí.

Kit Harington jako Jon Sníh
Autor: twitter.com/eluniversocom Kit Harington jako Jon Sníh

Nyní byl britský herec spatřen ve svém rodném městě v Londýně. Podle nejnovějších informací je opět ve skvělé kondici. Jeho největší oporou v těžkých časech byla manželka Rose Leslie, se kterou se seznámil během natáčení seriálu Hra o trůny.

Kit Harington

HRA O TRŮNY pomalu končí: Kit Harington chce být otcem!

„Už se cítí mnohem lépe. Bylo to pro něj přínosné, dostat se pryč a na chvíli zapomenout na každodenní stresy a dobít energii na odlehlejším místě,“ svěřil se blízký kamarád.

 

 

Harington není jediný, koho natáčení populárního seriálu psychicky poznamenalo. Herečka Sophie Turner, která ztvárnila roli Sansy Stark, se otevřeně přiznala, že kvůli seriálu trpěla poruchou přijmu potravy a depresemi.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!