Kocoure, zalez! George Clooney toužil po Evě Longorii

Americký herec a idol mnoha žen George Clooney (52) měl údajně nedávno velký zájem o herečku Evu Longorii (38).
Na krásnou Evu si ale jen tak nepřijde
Na krásnou Evu si ale jen tak nepřijde
isifa.com

reklama

Podle magazínu US Weekly se o hvězdu seriálu Zoufalé manželky intenzivně zajímal ještě v době, kdy měl vztah s wrestlerkou Stacy Keibler. „George o Evu začal hodně usilovat. Dokonce jí měl říct, že se chce rozejít se Stacy a chce být s Evou,“ přiznal zdroj z hercova okolí.

Eva Longoria ale měla mlsného kocoura Clooneyho odmítnout, což herce naopak ještě více roztoužilo. „Pokračoval v úsilí dobýt Evu prostřednictvím textovek a telefonátů. Během jeho usilovného atakování se ale nakonec stalo nečekané: Longoria se dala dohromady s podnikatelem Ernestem Arguellem z reality show Ready for Love, kterou moderovala a produkovala.

Clooney se nakonec před několika dny se Stacy opravdu rozešel. Důvodem prý byly neshody kolem manželství. Do chomoutu se prostě herci moc nechtělo.

Sama herečka ale popírá, že by ji Clooney uháněl. Na sociální síť napsala: „Pověsti, které v poslední době kolují kolem mě a Georga Clooneyho, nejsou pravdivé. S Georgem nás pojí jen dlouholeté přátelství.“

Herec se proslavil účinkováním v seriálu Pohotovost (1994–2009). Má na kontě tři Zlaté glóby a dva Oscary. Prvního získal za herecký výkon ve filmu Syriana (2005) a druhého jako jeden z producentů filmu Argo (2012).

-juf-

Johnny Depp a Tom Cruise na chodníku slávy v Hollywoodu při křtu hvězdy producenta Jerryho Bruckheimera

Mrkněte, jak hvězdy užívají léto. Jachty, tajné večeře a koupání

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!